- Reklama -spot_imgspot_img

Po raz drugi: Screen TruePress Jet520HD w Totem.com.pl

- Reklama-

Specjalizująca się w dziedzinie niskich i średnich nakładów firma Totem.com.pl zakupiła maszynę drukującą Truepress Jet520HD+ firmy Screen. Jest to już druga maszyna firmy Screen, po Truepress Jet520HD zakupionej w 2018r. Pierwotny zakup został dokonany z myślą o zwiększeniu wydajności i poprawie ekonomiczności w zastosowaniach na wymagającym rynku książki.

„Początkowo inwestowaliśmy w technologię firmy Screen, ponieważ potrzebowaliśmy najwyższej jakości atramentowych maszyn drukujących, które zaspokoją rosnące zapotrzebowanie rynku na niskonakładowy druk książek” — mówi Michał Rejnowski, dyrektor generalny firmy Totem.com.pl. „Maszyna drukująca Truepress Jet520HD przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, uzyskując doskonałe wydruki odpowiadające jakości druku maszyn offsetowych. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania, postanowiliśmy zainwestować w drugą maszynę”.

„Zasadniczo, zakup drugiej maszyny drukującej firmy Screen oznacza, że będziemy gotowi zaspokoić rosnący popyt dzięki szybkim terminom realizacji, niezbędnym do utrzymania zadowolenia klientów. Możemy również kontynuować drukowanie na szerokiej gamie standardowych mediów offsetowych, do których nasi klienci są przyzwyczajeni. Oznacza to brak przeciwwskazań do sięgnięcia po druk cyfrowy”.

- Reklama -

Dzięki możliwości korzystania z farb SC firmy Screen, firma Totem.co.pl jest w stanie zmaksymalizować wyjątkowy poziom jakości uzyskiwany w maszynie drukującej Truepress Jet520HD i drukować na szerokiej gamie mediów papierowych, z uwzględnieniem standardowych materiałów powlekanych do druku offsetowego, bez konieczności wstępnego przygotowania.

Jolanta Kurowiak, prezes firmy Reprograf SA (polski dystrybutor produktów firmy Screen), mówi — „Firma Totem.com.pl wyraziła zainteresowanie zakupem maszyny drukującej Truepress Jet520HD+ firmy Screen. Nie byliśmy zaskoczeni. Korzyści z pierwszej instalacji były oczywiste, a my z przyjemnością kontynuujemy rozwój tej owocnej relacji biznesowej”. Ta informacja stanowi uzupełnienie niedawnej wiadomości dotyczącej sprzedaży 100 maszyn drukujących Truepress Jet520HD i Truepress Jet520HD+ firmy Screen na całym świecie.

Truepress Jet520HD+ ze zintegrowaną technologią NIR Dryer to wysokowydajna atramentowa maszyna zwojowa. Zapewnia realną rozdzielczość druku 1200 dpi i precyzyjną kontrolę wielkości kropli przy prędkości drukowania nawet do 150 metrów na minutę. Maszyna drukująca jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem EQUIOS firmy Screen do zarządzania przepływem pracy, z uwzględnieniem dokładności rozmieszczenia i spójnego zarządzania kolorami na różnych urządzeniach wyjściowych w ramach tego samego interfejsu użytkownika, co jest kluczowym czynnikiem w przypadku działań z użyciem wielu maszyn drukujących.

Michał Rejnowski dodaje — „Nowo nabyty system drukowania jest przełomowym zakupem dla naszej firmy i wyrazem naszego zaufania pokładanego w cyfrowym druku książek. Druga maszyna drukująca będzie stosowana do druku kolorowego na mediach powlekanych oraz jako wsparcie dla bardziej wymagających zamówień druku monochromatycznego. Nasza relacja z firmą Screen przynosi coraz większe sukcesy, a ostatni nabytek jest tego doskonałym dowodem”.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych