- Reklama -spot_imgspot_img

Podcast, wywiad, słuchowisko… czyli NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

- Reklama-

Kolejny sezon i to już dziesiąty trwa w najlepsze. Przed nami niezwykle interesujące tematy poruszane w wielu rozmowach z naszymi gośćmi. Wśród nich był Grzegorz Zieliński, Paweł Szpil i będą jeszcze kolejni. W dużym skrócie przedstawimy Wam tematy i naszych gości.

Fundusze? Tak są. Niezależnie od KPO. Dzisiaj liczy się nie tylko innowacyjność, ale także, a może przede wszystkim otwarty umysł i skupienie na najważniejszych priorytetach. Poszukujecie możliwości dalszego rozwoju biznesu? Świetnie. Bardzo dobrze trafiliście. Ekspert Paweł Szarubka z ISP rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące najbliższej transzy funduszy UE. To co istotne… to ostatni czas na działanie. Stawką jest nie tylko rozwój, ale także przetrwanie i dalsze działanie. Gościnnie Paweł Szpil z 2Press.

- Reklama -

Etykieta jest… i będzie. Jaka? Zależy od Ciebie! W naszym studio – redakcji pojawili się: Aleksandra Czarniecka, Renata Marczak, Izabela Antczak i Piotr Sznajderuk. Rozmowa o etykietach, ekologii i obiegu zamkniętym oraz aspektach prawnych. Przy okazji nie mogło zabraknąć odpowiedzi na trudne pytania dotyczące funkcjonowania etykiety w naszej świadomości.

Jaka jest prawda? Drukarnia analogowa czy już cyfrowa? Bardzo popularne w ostatnim czasie określenie „transformacja cyfrowa” niesie ze sobą różne spojrzenia na naszą poligrafię. Z naszym gościem Łukaszem Żarneckim z Heidelberg Polska próbujemy odczarować niektóre nazwy i pojęcia używane przez wszystkich dookoła… poligrafów. Jak to jest w rzeczywistości? Czym mamy się kierować określając swoje miejsce w rynku… technologią druku, czy całym procesem?

Na koniec kolejnego tygodnia przedstawimy Wam również tematykę dwóch ostatnich rozmów sezonu 10.
Zapowiada się niezwykle interesująco. Zapraszam do słuchania mówi Mirosław Pawliński.

Czas na podziękowania, które kierujemy do naszych gości… to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Lena Chmielewska-Bontron (Mark Andy), Leszek Sienicki (drukarnia SOWA)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych