#96. Niezbędnik poligrafa | sezon 16

Na kłopoty... Szczotka

premiera 28 września 2023, godz. 15:00

spot_img

wszystkie sezony podcastu

Nasza pierwsza rozmowa z Małgorzatą Szczotką z CMC dotyczyła odwiecznego konfliktu pomiędzy optymalizacją i standaryzacją produkcji. Dość powiedzieć, że do dzisiaj dokładnie ta rozmowa jest numerem jeden w ilości pobrań wszystkich podcastów przygotowanych przez naszą redakcję. Tym razem zaprosiliśmy Małgorzatę Szczotkę do rozmowy o standaryzacji, ale w obszarze fleksodruku.

Polska jest na dzisiaj liderem w Europie pod względem produkcji fleksograficznej. Jednak… to nie takie łatwe wejść w produkcję, która posiada tak wiele zmiennych i w dodatku stanowi największe wyzwanie dla drukarni pod względem stosowanych technologii w jednym przebiegu maszyny np. do produkcji etykiet (offset, flekso, sito, cyfra, hot stamping itd.). Jak w tym wszystkim poradzić sobie z utrzymaniem standardów produkcji? Czy możemy kontrolować produkcję? Jak możemy przy okazji standaryzacji wygenerować duże oszczędności? I od czego rozpocząć?

A przy okazji… co to jest cyfrowy zapis używanych kolorów na produkcji? Czy istnieje komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami, by produkcję można było powtórzyć w dowolnym momencie i nie posiadać kłopotów z zamawiającym?

O tym i nie tylko rozmawiamy z Małgorzatą Szczotką z CM Consulting. Zapraszamy do wysłuchania.

#swiatpoligrafiiprofessional #swiatpoligrafiipro #printnews #digitalbusiness #opakowaniaietykiety #znamiwieszwiecej #niezbednikpoligrafa #katalogbranzypoligraficznej ... Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.

Gość

Małgorzata Szczotka

CM Consulting

Prowadzący

Mirosław Pawliński

Świat Poligrafii Professional

Słuchaj także

spot_img

wszystkie sezony podcastu

O niezbędniku poligrafa

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy o 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE) i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce…

możesz słuchać na:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

chcesz przesłać dodatkowe pytania?