- Reklama -spot_imgspot_img

Podsumowanie krótkiej ankiety o „komunikacji”

- Reklama-

Nieco dłużej utrzymaliśmy na naszych stronach internetowych ankietę dotycząca komunikacji. Jak już zapewne zauważyliście, komunikacja pojawia się u nas nie tylko w materiałach publikowanych na stronach WWW, ale także w czasopiśmie oraz w podcastach NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.

Ankieta, którą tak długo utrzymaliśmy dotyczyła informacji publikowanych przez nas wszystkich na łamach mediów elektronicznych, a dwa pytania były następujące:

- Reklama -
  • Jak długie informacje prasowe czytasz?
  • Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy poświęcili trochę czasu na udzielenie odpowiedzi. W sumie uczestników było 371. To naprawdę robi na nas ogromnie pozytywne wrażenie. A teraz do wyników. Wyniki przedstawimy Wam graficznie w wartościach procentowych. Wydaje się, ze tego typu obraz mówi bardzo dużo.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Zaproponowaliśmy cztery odpowiedzi: posiadające 1 akapit, posiadające 2 akapity, posiadające 3 akapity, posiadające powyżej 3 akapitów.

Zdecydowanie odpowiedź „posiadające 2 akapity” zdobyła największą ilość odpowiedzi – 39,74 %.

Komentarz: Wydaje się, że media społecznościowe, które mają swoją siłę oddziaływania dość dużą, w jakiś sposób kreują informacje publikowane w serwisach informacyjnych. Przy czym, nie pytaliśmy o jakość tych informacji. Takie pytania na pewno pojawi się w jednej z kolejnych ankiet. Więcej w czasopiśmie…

 Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?

Zaproponowaliśmy cztery odpowiedzi: ilustracja, tytuł, zawartość pierwszych trzech linijek, zainteresowanie daną tematyką.

Najwięcej głosów zdobyła odpowiedź „ilustracja” – 34,18 %.

Komentarz: Cóż, tak już się chyba zrobiło, że jesteśmy w ostatnich latach wyjątkowo „obrazkowi”. Reagujemy na obrazek, który jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować ze względu na treść. Ale temat jest oczywiście bardziej złożony i chętnie podzielimy się z Wami komentarzem ekspertów. Więcej w czasopiśmie…

Tymczasem poniżej prezentujemy Wam ankietę na temat, który w ostatnich miesiącach jest nadal istotny. Ekologia i wszystko to, co z nią jest związane. Głosujcie…. Już niedługo zaczniemy ankietę dotycząca sztucznej inteligencji w poligrafii (AI).


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych