Poligrafia 2002. Okiem obiektywu

W naszej bogatej bibliotece zdjęć znajduje się pokaźne archiwum, które postanowiliśmy uruchomić. Zdjęcia są prezentowane, jako fotoreportaż historyczny i tak należy je traktować.

- reklama -

Poligrafia 2002… to były targi. Choć minęło kilkanaście lat, warto sobie przypomnieć, jak wyglądała tak znakomita impreza branży poligraficznej. Dla na był to już drugi rok ukazywania się czasopisma w Polsce. Uruchomiony nasz serwis internetowy i stoisko, które znajdowało się prawie w centrum hali.

Trzeba przyznać, że targi były takie… jakie były. Nie mniej przynajmniej nasze stoisko było oblegane. Chociażby dlatego, że dzięki naszej współpracy z firmą Perfekt mieliśmy małą wystawę sprzętu firmy Apple.

- reklama -

Można było „pomacać” nie tylko nowe komputery Mac ale również podejrzeć, jak wyglądał świat w innej rzeczywistości. Targi 2002 były też wyjątkowe pod wieloma innymi względami. To były targi, podczas których nie zaprezentowało się po raz pierwszy całe grono firm.

A u nas nie tylko czasopismo i internet, ale także specjalne wydanie gazetowe tytułu, które od samego początku prezentowaliśmy na podczas wszystkich edycji targów w Poznaniu.

- reklama -

A N K I E T A

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.

Komentuj

Wprowadź swój komentarz
Proszę wprowadź swoje imię