Poligrafia 2002. Okiem obiektywu

W naszej bogatej bibliotece zdjęć znajduje się pokaźne archiwum, które postanowiliśmy uruchomić. Zdjęcia są prezentowane, jako fotoreportaż historyczny i tak należy je traktować.

Poligrafia 2002… to były targi. Choć minęło kilkanaście lat, warto sobie przypomnieć, jak wyglądała tak znakomita impreza branży poligraficznej. Dla na był to już drugi rok ukazywania się czasopisma w Polsce. Uruchomiony nasz serwis internetowy i stoisko, które znajdowało się prawie w centrum hali.

- reklama -

Trzeba przyznać, że targi były takie… jakie były. Nie mniej przynajmniej nasze stoisko było oblegane. Chociażby dlatego, że dzięki naszej współpracy z firmą Perfekt mieliśmy małą wystawę sprzętu firmy Apple.

Można było „pomacać” nie tylko nowe komputery Mac ale również podejrzeć, jak wyglądał świat w innej rzeczywistości. Targi 2002 były też wyjątkowe pod wieloma innymi względami. To były targi, podczas których nie zaprezentowało się po raz pierwszy całe grono firm.

A u nas nie tylko czasopismo i internet, ale także specjalne wydanie gazetowe tytułu, które od samego początku prezentowaliśmy na podczas wszystkich edycji targów w Poznaniu.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu