spot_imgspot_imgspot_img

Polska gospodarka i jej perspektywy na przyszłość. NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA. Aktualizacja

Doba posiada tylko 24 godziny. Gdybyśmy tylko potrafili się sklonować… w ilu miejscach moglibyśmy znajdować się jednocześnie? Co wybrać? W jakim wydarzeniu wziąć udział? Z kim spotkać się, by dowiedzieć się nieco więcej o wszystkim tym, co posiada pośredni lub bezpośredni wpływ na możliwość odniesienia sukcesu w poligrafii? NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA to miejsce, w którym nadrobisz wszelkie zaległości… ale, ale wymaga to od Ciebie tylko jednego działania… zapisania się na stałą subskrypcję naszego NEWSLETTERA. Bez opłat, bez spamu, zawsze na czas… z nami wiesz więcej. Zapraszamy. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać.

- Reklama-

30-lecie Polskiej Izby Druku, to było jedno z głównych wydarzeń minionego roku 2022. Konferencja, która odbyła się pod koniec listopada minionego roku była połączona nie tylko z niezwykle interesującymi prezentacjami, ale przede wszystkim była miejscem spotkania osób, którym aktywnie zależy na kreowaniu pozytywnych zmian w szeroko rozumianej polskiej branży poligraficznej. W nowej odsłonie, Polska Izba Druku przygotowała wydarzenie, którego zapewne kontynuację będziemy mieli w bieżącym 2023 roku.

Przypomnijmy sobie jedno z wystąpień. Prof. Witold Orłowski, ekonomista, nauczyciel akademicki, były szef zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Kaczyńskim.

Prof. Witold Orłowski przedstawił to, co dzieje się dzisiaj na rynku od strony jego rozwoju, zagrożeń, inflacji, deflacji… spodziewanych kierunków rozwoju także tych ekonomicznych. Jak pandemia i wojna wpłynęła na rynek inwestycji oraz tego, co dzisiaj możemy powiedzieć – trendach zachodzących zmian.

Wydaje się, że ekonomia brzmi bardzo skomplikowanie. Nic bardziej mylnego. Prof. Witold Orłowski w niezwykle prosty sposób zaprezentował całość materiału. Zapraszam do wysłuchania tej prelekcji we fragmencie. Mam nadzieję, że będzie ona dla Państwa interesująca.

Zdjęcie u góry wykonała Katarzyna Rainka.

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA | Doba posiada tylko 24 godziny. Gdybyśmy tylko potrafili się sklonować… w ilu miejscach moglibyśmy znajdować się jednocześnie? Co wybrać? W jakim wydarzeniu wziąć udział? Z kim spotkać się, by dowiedzieć się nieco więcej o wszystkim tym, co posiada pośredni lub bezpośredni wpływ na możliwość odniesienia sukcesu w poligrafii?

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA to miejsce, w którym nadrobisz wszelkie zaległości… ale, ale wymaga to od Ciebie tylko jednego działania… zapisania się na stałą subskrypcję naszego NEWSLETTERA. Bez opłat, bez spamu, zawsze na czas… z nami wiesz więcej. Zapraszamy. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny.

Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer. Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00