- Reklama -spot_imgspot_img

Polska Izba Fleksografów w Mark Andy

Treść dostępna dla prenumeratorów Newslettera

Wpisz swój e-mail, aby uzyskać dostęp.
Twój e-mail chronimy w 100% przed spamem!

27 października to drugi dzień szkolenia zorganizowanego przez Polską Izbę Fleksografów. Ten dzień w całości został spędzony na praktycznych pokazach zrealizowanych w centrum demonstracyjnym firmy Mark Andy. Przywitanie, chwila teorii i reszta czasu poświęcona konkretnym rozwiązaniom stosowanym w maszynach Mark Andy.

Choć o hybrydowych maszynach w ostatnim czasie coraz częściej można przeczytać, dokładnie takie rozwiązania zwróciły uwagę uczestników szkolenia. Technologia tradycyjna w połączeniu z technologią cyfrową. Zwłaszcza, że można było obejrzeć nie tylko maszyny, ale także ich działanie realizując przykładowe zlecenia. Przy okazji nieco więcej o tulejach, czyli wałkach w zespołach drukujących, o cylindrach rastrowych i samych systemach raklowych.

W trakcie pokazów zaprezentowano również szybkie zmiany zleceń i rolę, jaką odgrywają fotopolimerowe formy drukowe. Przy okazji można było dowiedzieć się o zależnościach w produkcji, w stosowaniu poszczególnych materiałów.

Bardzo ciekawym fragmentem prezentacji były możliwości uszlachetniania, które zostały pokazane wraz z ekspertami firmy PC Print oraz systemy inspekcji Tube Scan (BST Eltromat) zainstalowane przez firmę Emipak. Poza wszystkim, to był czas spędzony na wymianie doświadczeń, rozmów o tym co dzieje się w obszarze produkcji etykiet, integracji i oczywiście zapowiedzi kolejnych szkoleń Polskiej Izby Fleksografów.

To duży skrót tego wszystkiego, co działo się tego dnia w centrum demo Mark Andy w Warszawie, bo większą i dokładniejszą relację znajdziecie w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional w wydaniu listopadowym.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych