- reklama -

Nie martw się, że Twoje próbki są tak delikatne jak: ciecze, pasty, pudry, proszki, historyczne artefakty lub żele! – mówi Małgorzata Lososova-Ungradova (X-Rite) – nie ma znaczenia, jak skomplikowana jest Twoja próbka. MetaVue VS3200 mierzy z precyzją bardzo małe próbki o nieregularnych kształtach, zapisując ich obraz wraz z danymi kolorymetrycznymi.

Dołącz do webinarium X-Rite / Reprograf-Grafikus w języku polskim, aby poznać niezwykłe możliwości MetaVue VS3200. Prelegentami w tej edycji są: Małgorzata Lososova-Ungradova (X-Rite), Daniel Cedzyński (Reprograf-Grafikus) i Rafał Rybczyński (X-Rite).

 

Elastyczna funkcjonalność i łatwość obsługi MetaVue VS3200 pozwala na pomiar szerokiego wachlarza próbek. Możliwość ustawienia w MetaVue VS3200 wielkości otworu pomiarowego pomiędzy 2 – 12 mm oraz funkcja obrazowania “smart spot” pozwalają na uwzględnienie wpływu tekstury i innych efektów wyglądu, które zazwyczaj przekłamują wyniki pomiarów takich materiałów jak: dywany, winyle lub tkaniny.

Podczas webinarium nauczysz się :

  • jak bezdotykowo mierzyć barwę na specjalnych i nietypowych  próbkach, takich jak: płyny, proszki, próbki o małych rozmiarach itp.,
  • jak mierzyć delikatne próbki bez ich uszkodzenia lub zanieczyszczenia,
  • z jakim oprogramowaniem współpracuje MetaVue VS3200.

Dołącz do serii webinariów X-Rite / Reprograf-Grafikus w języku polskim, a dowiesz się, jakie narzędzia i triki mogą pomóc w pełni wykorzystać możliwości urządzeń i oprogramowania.  “Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus” już na Ciebie czeka!… REJESTRACJA

Źródło: Reprograf-Grafikus

 

 

- reklama -

Jak ważny jest dla Ciebie temat zarządzania barwą w miejscu, w którym pracujesz?