Od kilku dni Konica Minolta zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów o Barwie i Druku, które prowadzi współpracujący z Konica Minolta ekspert Marcin Dąbrowski. Webinaria pod hasłem „Poznaj barwę z eM i #zostańwdomu”, to cykl 6 wykładów i spotkań o barwie, kontroli nad nią, o procesach digitalizacji obrazów w druku fotograficznym i cyfrowym.

- reklama -

Dwa specjalne odcinki webinarów nadane zostaną na żywo z Centrum Pokazowego Konica Minolta w Warszawie, gdzie eksperci opowiedzą o druku cyfrowym, o minimalizacji kosztów procesów produkcyjnych, o wykorzystaniu eko podłoży.

Zostaną również poruszone tematy personalizacji, haptyki (technologia wykorzystująca mechaniczne komunikowanie się z użytkownikami poprzez zmysł dotyku przy użyciu zmieniających się sił, wibracji i ruchów) i możliwości uszlachetnień druku.

A o czym było dzisiaj? …

Czym jest legendarna jakość powiększeń ciemniowych oraz czy da się ją powtórzyć w druku? A może współczesny druk artystyczny już przegonił dawne techniki?

Od lewej: Marcin Dąbrowski i Marek Domański

Gdzie w tym wszystkim ograniczeniem jakościowym są twórcy, a gdzie technologia? O tym wszystkim porozmawiają Marcin Dąbrowski (eM) z Markiem Domańskim, profesorem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Warto obejrzeć, jak było dzisiaj …

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?