3. edycja Polish prinect user day

Wyzwania na przyszłość

Sztuczna inteligencja, nowoczesne rozwiązania w chmurze

Wiedza i doświadczenie

Eksperci na wyciągnięcie ręki

Planowanie sukcesu

Możliwości i efekty

Heidelberg Polska ma przyjemność zaprosić Państwa 8 czerwca br. na kolejną 3. edycję dorocznego wydarzenia, jakim jest Polish Prinect User Day. Już dzisiaj warto zarezerwować sobie ten termin.

Przygotowaliśmy szereg ciekawych tematów, spotkanie z ekspertami z naszej centrali, jak również ze specjalistami z Heidelberg Polska. Pełną listę tematów oraz dokładny harmonogram wydarzenia przekażemy za pośrednictwem prasy branżowej, mediów społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej – nie później niż siedem dni przed jego rozpoczęciem.

Już dzisiaj chcemy jednak uchylić rąbka tajemnicy i zaanonsować kilka tematów dotykających zagadnień związanych z ideą „Przemysł 4.0” oraz perspektywami rozwoju systemu Prinect – w tym również rozwiązań „chmurowych” oraz jak zwykle przekażemy, jakie nowości przyniesie kolejna wersja naszego oprogramowania.

Przekażemy garść informacji o nowościach w Prinect Business Managerze, który zmienia kompletnie zarządzanie procesami produkcyjnymi w drukarni. Opowiemy również o tym, dlaczego warto zbierać dostępne cyfrowe dane produkcyjne, a następnie je analizować. Pokażemy ciekawe rozwiązania w praktyce.

spot_img

Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program okaże się atrakcyjny nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla tych naszych Gości, którzy dopiero zaczęli lub zaczną swoją przygodę z systemem Prinect firmy Heidelberg.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu już dziś, a o szczegółach technicznych poinformujemy Państwa wkrótce – Tomasz Pawlicki, Heidelberg Polska.

Udział w Polish Prinect User Day możliwy jest wyłącznie dla zarejestrowanych Uczestników. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego pod tym linkiem.

spot_img

Niezbędnik poligrafa

W podcastach serii NIEZBĘDNIK POLIGRAFA wielokrotnie poruszamy temat zachodzących zmian, wyzwań i innowacji w poligrafii. Przedstawiamy Wam kilka z nich, z udziałem Krzysztofa Pindrala, Tomasza Pawlickiego oraz Łukasza Żarneckiego (Heidelberg Polska). Materiał warty wysłuchania…

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie

Heidelberg Polska sp. z o.o. DMSC | ul. Popularna 82, 02-226 Warszawa, tel. +48 22 57 89 000, www.heidelberg.pl