- Reklama -spot_imgspot_img

Premiera maszyny do klejenia główek HEAD-one na Festiwalu Marketingu

- Reklama-

Już po raz dziewiąty Akonda zaprasza na Festiwal Marketingu, na którym zaprezentuje nie tylko swoje flagowe produkty, ale również długo wyczekiwaną nowość – urządzenie do automatycznej produkcji główek do kalendarzy HEAD-one!

HEAD-one to rewolucyjne urządzenie tworzące główki z wypukłością na kartonie lub tekturze z prędkością ponad 500 sztuk na godzinę. Niezwykle ważna premiera dla wszystkich zajmujących się produkcją kalendarzy trójdzielnych i doskonałe dopełnienie dla posiadaczy urządzeń takich jak CAL-one 1000 lub CAL-one mini. Na Festiwalu Marketingu HEAD-one zostanie zaprezentowana po raz pierwszy! 

- Reklama -

Nie zabraknie również urządzenia CAL-one mini – półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych. To doskonałe rozwiązanie dla średnich nakładów, które zostało skonstruowane na bazie doświadczeń z wielu lat wdrożeń pełnego automatu CAL-one 1000. To gwarancja obniżenia jednostkowego kosztu produkcji kalendarza i przyśpieszenia 3-4-krotnie realizacji kalendarzy. Maszyna wyposażona jest w podajnik, pozwalający umieścić ponad 8-centymetrowy stos blatów a maksymalna długość blatu oraz gotowego kalendarza to 100cm. 

Kolejnym prezentowanym przez Akondę urządzeniem będzie ploter tnąco-bigujący iEcho serii PK, tym razem w rozmiarze blatu roboczego 75x53cm.  To maszyna przeznaczona dla branży graficznej, reklamowej i opakowaniowej, do realizacji niskich i średnich nakładów w wygodny i efektywny sposób. Każdy ploter tnąco-bigujący iEcho PK umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje, znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Wspawana rama maszyny zapewnia stabilność, a sam ploter posiada ergonomiczną konstrukcję, estetyczną obudowę i mały rozmiar – modele iEcho PK0604 i PK0705 zajmują nie więcej niż 2m²!

Nie zabraknie też TexJet® echo² z oferty Akonda Tex. Zaawansowane funkcje tej drukarki zapewniają zapierającą dech w piersiach jakość, zarówno w DTG i DTF oraz bezproblemową produkcję. Dzięki TexJet® echo² łatwo stworzyć portfolio wykraczające poza koszulki – niestandardowe bluzy z kapturem, spersonalizowane buty, ręczniki – to praktycznie nieskończone możliwości w zakresie odzieży! Drukarka zapewnia doskonałe rezultaty druku, prostą obsługę i konserwację, doskonałą wydajność i szybki zwrot z inwestycji a co najważniejsze, maszynę można dostosować do swoich potrzeb łącząc technologię DTG z DTF.

“Nie możemy doczekać się spotkań z Gośćmi Festiwalu, nie tylko przecież prezentujemy nasze maszyny, ale również lub przede wszystkim poznajemy potrzeby naszych Klientów. Premiera urządzenia do automatycznej produkcji główek jest zresztą odpowiedzią na te potrzeby i jak zawsze dążymy do wsparcia w automatyzacji procesów poligraficznych” – zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex. Maszyny będzie można obejrzeć w hali numer 3, na stoisku A4 w dniach 14-15 września.

Źródło: Akonda


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych