spot_imgspot_imgspot_img

Premiera sezonu 14. Niezbędnik Poligrafa. Rozmowa z Grzegorzem Zielińskim. Aktualizacja

- Reklama-

Rozpoczynamy sezon 14-ty podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Mamy dla Was przygotowane dużo ciekawych tematów i wiemy, że praktycznie każdy, kto pracuje w naszej branży chętnie ich wysłucha. Rozmowy o poligrafii, te ogólne i również te bardziej techniczne i technologiczne. Wśród nich tematy, o które wielokrotnie prosiliście, by się pojawiły, czyli po prostu nowości z rynku. I tak, właśnie rozpoczynamy kolejny sezon podcastów. Życzymy miłego słuchania.

Etykietowe Eldorado… Cartes | Z naszymi gośćmi o rynku etykiet rozmawiamy wielokrotnie. Czasami o kierunkach rozwoju, czasami o samych etykietach produkowanych w różnych technologiach, czasami okiem dostawcy lub po prostu drukarni. Tym razem do naszej rozmowy zaprosiliśmy Grzegorza Zielińskiego z firmy LFP Industrial Solutions, bo dość niedawno w ofercie tej firmy znalazły się urządzenia do uszlachetniania etykiet, które można tylko uszlachetniać, ale także w pełni realizować. W poprzedniej naszej rozmowie, Grzegorz chwalił się wynikami, jakie osiągnął w Polsce – oferując rozwiązania firmy DURST.

Dzisiaj nieco więcej o urządzeniach, które można stosować, jako dodatkowe rozwiązania lub po prostu gotowe do produkcji.Cartes (bo to o tej firmie rozmawiamy) to znana włoska firma, której urządzenia wielokrotnie można było obejrzeć podczas targów Label Expo. Zawsze naszą uwagę zwracały możliwości realizacji – czyli dokładniej – uszlachetniania etykiet na tych maszynach. Innowacyjność, różnorodność uszlachetniania, różnorodność stosowanych podłoży. Ale więcej… w naszej rozmowie. Mamy nadzieję, że temat przypadnie Wam do gustu… wszak to nowość. Zapraszamy do słuchania.


NIE PRZEGAP WYDARZEŃ W BRANŻY / NIE MA WASZEGO? PRZEŚLIJCIE NAM INFORMACJĘ


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami optymalizacji i standaryzacji.

1. Czym jest dla Ciebie standaryzacja produkcji?

2. Jaki posiadasz standard produkcji?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych