spot_imgspot_imgspot_img

Premierowa prezentacja AlphaJET 4.0 od Konica Minolta i MGI. Video

MGI Digital Technology wprowadziło na rynek AlphaJET, pierwszy na świecie cyfrowy system drukujący B1+, który realizuje w jednym przebiegu proces druku i uszlachetnienia, łącząc w sobie wodne atramenty CYMK i cyfrowe lakierowanie za pomocą przyjaznych środowisku technologii Eco-SpotUV Coating (wybiórcze lakierowanie UV) i Green-Foil (alternatywa dla hot-stampingu). Pierwsze centrum testowe AlphaJET dla Klientów zostało utworzone w dedykowanym Centrum Kompetencji w siedzibie Konica Minolta w Paryżu.

13 października w Paryżu, w Centrum Kompetencji firmy Konica Minolta odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli czasopism branżowych z całej Europy, a głównym tematem była premierowa prezentacja nowej drukarki AlphaJET.

Konica Minolta i MGI przyzwyczaiły nas do tego, że urządzenia drukujące cyfrowo potrafią realizować najbardziej wymyślne prace, w tym z uszlachetnianiem 3D. Chodzi oczywiście o druk wypukły i dodatkowo uzyskanie efektu, jaki daje położony lakier. AlphaJET od Konica Minolta i MGI zaskoczył wszystkich zastosowanymi rozwiązaniami. Jak zauważają producenci, AlphaJET, jako drukarka cyfrowa zmienia całkowicie podejście do realizacji zleceń, chociażby dlatego, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom urządzenie idealnie dopasowuje się do wymagań współczesnego rynku….


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00