- Reklama -spot_imgspot_img

Nagroda SHOGUN dla firmy Reprograf

- Reklama-

W marcu podczas spotkania dystrybutorów firmy Dainippon Screen, które odbyło się w Amstelveen w Holandii, firma Reprograf otrzymała nagrodę SHOGUN Award 2017 przyznawaną za wybitne osiągnięcia sprzedażowe.

Jest to najważniejsza nagroda przyznawana dealerom przez Dainippon Screen, w której brane są pod uwagę wyniki sprzedaży ze wszystkich krajów regionu EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki). Reprograf otrzymał ją za wyniki sprzedaży w zakresie maszyn TruePress Jet 520HD w roku 2017.

- Reklama -

Nagrodę wręczoną przez pana Bui Burke (Senior Vice President Sales firmy Dainippon Screen Europe) odebrał reprezentant firmy Paweł Szpil (Area Product Manager w Reprograf).

To niewątpliwie olbrzymie wyróżnienie dla firmy Reprograf. Ranga tego wydarzenia jest tym wyższa, że historycznie nie jest to już pierwsza nagroda przyznana firmie przez tego dostawcę. W ciągu długoletniej współpracy Reprograf został już wyróżniony dwukrotnie nagrodą SHOGUN AWARD (w roku 2004 i 2006) oraz nagrodą MIKADO 2003 (przyznawaną dla Dealera Roku).

Nie obniżamy poprzeczki – komentuje Jolanta Kurowiak, Prezes Reprograf SA. – W innych krajach tego regionu zaszły duże zmiany, a my nadal współpracujemy z Dainippon Screen i to na bardzo wysokim poziomie wyników sprzedażowych. Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna, bowiem pokazuje z jednej strony jaki potencjał ma wciąż rynek w Polsce, a z drugiej strony potwierdza, że mamy świetnych specjalistów w Dziale Sprzedaży oraz Serwisu, którzy są mocnym punktem naszej firmy. To dla nich przede wszystkim jest ta nagroda, w podziękowaniu za codzienną pracę wykonywaną z pasją i poświęceniem.

TruePress Jet 520 to wysokowydajny system druku rolowego, zapewniający realistyczne obrazy, które poszerzają granice druku atramentowego. Dzięki rozdzielczości rzeczywistej 1200 dpi i precyzyjnemu sterowaniu wielkością kropel, TruePress Jet520HD uzyskuje kolory, tekstury, szczegóły w obszarach  druku atramentowego, jakich  oczekuje się w przypadku wysokiej jakości publikacji i prac komercyjnych.

To te cechy powodują, że TruePress Jet520HD jest atrakcyjną alternatywą dla produkcji offsetowej/cyfrowej opartej na tonerze. Dainippon Screen zastosował w tym systemie  wiodące technologie w transporcie papieru, technikach suszenia, głowicach drukujących z możliwością wykorzystania atramentów pigmentowych o wysokiej gęstości we wszystkich kolorach na szerokiej gamie podłoży papierowych.

Na podstawie informacji firmy Reprograf

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych