spot_imgspot_img

Prinect Direct. Więcej autonomii… obejrzyj!

- Reklama-

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Heidelberg zmienia swój system obiegu dokumentów w drukarni o nazwie „Prinect”, który będzie teraz dostępny w chmurze. Nowy pakiet workflow nosi nazwę “Prinect Direct”. Podczas PRINECT USER DAY, które odbyło się 19 maja, Heidelberg zaprezentował dużo nowości oraz dotychczasowe rozwiązania chmurowe w nowej odsłonie.

“Dzięki nowemu, opartemu na chmurze przepływowi pracy Prinect Direct, firma HEIDELBERG przybliża się do autonomicznej produkcji w drukarniach, zgodnie z naszą koncepcją Smart Print Shop” – mówi Christopher Berti, dyrektor ds. rozwiązań programowych w firmie HEIDELBERG. “Nowe aplikacje Prinect eliminują większość ręcznych czynności w całym procesie produkcyjnym drukarni – od tworzenia zadania aż do dostarczenia gotowego produktu” – dodaje.

Poniżej prezentujemy relację z tego wydarzenia. Z kolei polska edycja – już III Polish Prinect User Dayplanowana jest na 8 czerwca. Już dzisiaj można się rejestrować.

Źródło: Heidelberg

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych