spot_imgspot_img

Print Control Wizard wersja 22.07

- Reklama-

Wersja 22.07 Print Control Wizard wprowadziła kolejne ulepszenia systemu automatycznej kalibracji płyt fleksograficznych. Kasia Ruczko, Team Leaderka w Dziale Supportu Oprogramowania firmy Digiprint, na bieżąco śledzi nowinki technologiczne ze świata Esko. Tym razem przekazała nam informacje na temat najnowszej aktualizacji oprogramowania Print Control Wizard. Czego możemy spodziewać się po wersji 22.07?

Oczywiście kolejnych ulepszeń systemu automatycznej kalibracji płyt fleksograficznych! Zobaczcie poniżej:

  • Nowy raster Crystal V. Poza zdefiniowaniem dwóch wielkości punktu drukującego, możliwy jest wybór różnego maksymalnego rozrzucenia punktów w światłach.
  • Nowe metody kalibracji.

Oprócz generowania testu CMYK, możliwa jest ścieżka uproszczonej kalibracji (Quick Calibration). Wygenerowana pojedyncza separacja zawiera różne typy rastrów, test do pomiaru przyrostów oraz elementy kontrolne niezbędne do oceny poprawności odwzorowania. Do tej pory kalibracja pozwalała na automatyczny wybór rastra o najniższym przyroście w światłach, określenie korekty minimalnego punktu i spektralnego pomiaru przyrostu dla uzyskania określonego standardu druku.

Wersja 22.07 pozwala również na zdefiniowanie charakterystyki druku – generując profil kolorystyczny dla systemu proofingowego Esko. Skraca to znacznie czas potrzebny do kalibracji procesu, ograniczając liczbę koniecznych wejść na maszynę i koszty z tym związane.

Jakość | Wszystkie te elementy pozwalają na uzyskanie powtarzalnej, wysokojakościowej reprodukcji form drukowych. Około 200 certyfikowanych płyt – lista aktualizowana w zależności od potrzeb rynku.

Źródło: Digiprint


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych