Drukarnia Print Extra z Łodzi zakupiła do swojego parku maszynowego dwa urządzenia drukujące Konica Minolta. Jest to spełnienie oczekiwań klientów, którzy coraz częściej proszą o realizację także nakładów jednostkowych.

- reklama -

Druk na żądanie posiada wiele atutów. Między innymi krótki czas realizacji zlecenia oraz konkurencyjną cenę.

Drukarnia Print Extra zakupiła dwa systemy druku cyfrowego Accurio Press C 6085 oraz Accurio Press C2060, które wspaniale uzupełniają tradycyjną część produkcyjną opartą o maszyny drukujące KOMORI.

To nasz kolejny zakup urządzeń firmy Konica Minolta – mówi Robert Pospiech. – Mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczas posiadanego sprzętu tej firmy. Swoją drogą, dzięki temu zakupowi jesteśmy przygotowani do realizacji bardzo ciekawych prac.

Możemy łączyć wydania tradycyjne z cyfrowymi, bez zauważalnej różnicy jakościowej – uzupełnia Maciej Pospiech. – W ten sposób mamy nieco większe możliwości i realnie jesteśmy w stanie wprowadzić personalizację dla naszych klientów ale na zupełnie innym poziomie.

Więcej o Accurio Press C 6085:

  • maksymalna prędkość drukowania kolorowego: 100 stron na minutę,
  • szeroka gama zastosowań druku na cienkim papierze, grubym kartonie (o gramaturze od 52 do 400 g/m²), papierze tłoczonym i papierach specjalnych,
  • druk banerów reklamowych do formatu 320×750 oraz druk kopert
  • Bezkonkurencyjna klarowność i precyzja dzięki rozdzielczości 1200 x 1200 dpi x 8 bitów w trybie pełnego koloru i zastosowaniu toneru polimeryzowanego Simitri® HD E
Od lewej: Maciej i Robert Pospiech

Jak zapewniają obaj Panowie, cała produkcja z urządzeń Konica Minolta może być dokładnie tak samo wykończona na introligatorni, jak dotychczasowe prace. Włącznie z tworzeniem broszur (oprawy zeszytowe), oprawy klejone, spiralne, laminowanie, bigowanie i inne formy uszlachetnienia.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.