spot_imgspot_img

Print4All Conference – Future Factory. Już trwa!

- Reklama-

24 czerwca, Print4All Conference – Future Factory, duża międzynarodowa impreza skupiająca ekspertów i przedstawicieli branży na temat przemysłu 4.0 i zrównoważonego rozwoju. Już tysiąc subskrybentów wzięło udział w tym wydarzeniu.

Podczas Print4All Conference spotyka się przyszłość. W środę 24 czerwca, począwszy od godziny 11:00 (czasu włoskiego), międzynarodowi eksperci zajmą się jutrzejszym przemysłem drukarskim, przetwórczym i opakowaniowym we wszystkich jego formach.

“W tak krytycznym momencie historycznym postanowiliśmy podjąć ogromny wysiłek organizacyjny, dając międzynarodowej społeczności drukarzy, producentów opakowań i przetwórców, ten angażujący cały dzień debaty i dyskusji o przyszłości – wyjaśnia Andrea Briganti, dyrektor generalny Acimga i Federazione Carta e Grafica. – Wierzymy, że kryzysy mogą być punktami zwrotnymi i nie możemy stać w miejscu i czekać, aż się skończą; musimy wspólnie zaplanować i wytyczyć jutrzejszą drogę. 

Fakt, że zarejestrowano już tysiąc czasopism, a 30 zagranicznych magazynów z ponad 20 krajów uzyskało akredytację na to wydarzenie, pokazuje, że konferencja Print4All – Future Factory zgromadziła szerokie zapotrzebowanie również na poziomie międzynarodowym, dając Włochom, które są jednym z największych producentów technologii w zakresie druku i opakowań, istotną rolę w światowym scenariuszu”.

… Transmisja! WWW

- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych