CloudLab Sales & Management GmbH jest jednym z dostawców innowacyjnych rozwiązań Web-to-Print oraz Web-to-Pack, opartych na przeglądarkach internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie druku i rozwoju oprogramowania, CloudLab doradza i obsługuje ponad 250 klientów na całym świecie.

Ideą stojącą za printQ, rozwiązaniem eCommerce od CloudLab dla drukarni, jest wykorzystanie Internetu, jako kanału do pozyskiwania zleceń druku.  System, zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie, umożliwia w prosty sposób zamawianie druków akcydensowych, opakowań i druków wielkoformatowych, online.

- reklama -- reklama -

PrintQ opiera się na użyteczności, responsywnych projektach, a także automatycznym workflow i szerokiej możliwości integracji, z istniejącymi rozwiązaniami, poprzez xml, jdf i API.

CloudLab ogłosił właśnie rozwój swojej globalnej sieci dystrybutorów. Umowy o współpracy zostały podpisane z krajami skandynawskimi, Wielką Brytanią oraz Polską. Od tej pory Klienci są obsługiwani przez wybranych dystrybutorów w tych krajach.

Celem producenta jest zwiększenie penetracji rynku przez ceniony system printQ CloudLab. Marc Horriar, dyrektor generalny CloudLab, uważa, że ​​jest to kolejny krok na drodze do logicznego i spójnego umiędzynarodowienia działalności firmy.

„CloudLab zamierza dalej rozwijać swoją pozycję lidera technologicznego i rynkowego w segmencie druku internetowego. Poprzez strategiczną współpracę z wybranymi dystrybutorami będziemy mogli lepiej reagować na regionalne warunki rynkowe i bardziej elastycznie spełniać wymagania klientów. Nadal koncentrujemy się na rozwoju globalnej sieć dystrybutorów, aby z powodzeniem kontynuować nasz kurs ekspansji ”

Nowi, potężni partnerzy CloudLab

Transeo Media Ltd., wiodący brytyjski dostawca rozwiązań programowych, został wyznaczony na dostawcę wszystkich produktów printQ w Wielkiej Brytanii. W przypadku Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji, CloudLab zdecydował się na współpracę z VBS Szwecja.

Na polskim rynku CloudLab zdecydował się na partnerstwo z Digiprint PL. Digiprint to znana firma na polskim rynku poligraficznym i ma imponujące portfolio światowych liderów branży poligraficznej i finishingu, takich jak HP, Esko czy Highcon i Scodix. W tym roku, Digiprint świętuje 20. rocznicę powstania i od wielu lat tworzy różnorodną ofertę usług: rozwiązań prepress, oprogramowania, maszyn do druku cyfrowego, oprogramowania do projektowania opakowań i ogólnokrajowego Działu Serwisu maszyn jak i oprogramowania.

Źródło: Digiprint

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?