- Reklama -spot_imgspot_img

Program lojalnościowy Xerox Bonus Club

- Reklama-

Xerox wprowadza kolejne udogodnienia dla współpracując firm. Po Programie Partnerskim przyszedł czas na program lojalnościowy Xerox Bonus Club.

Program skierowano do Partnerów kanału Open, którzy zdobywają punkty na podstawie zakupów urządzeń Xerox z segmentu A4 i wybranych A3.

Xerox Bonus Club to program lojalnościowy, który powstał, aby zwiększać sprzedaż produktów marki Xerox oraz pozyskać do współpracy nowych resellerów z kanału Open. Ma wspierać działania poszerzające udział w rynku i zwiększające świadomości marki Xerox, a uczestnikom programu zapewniać dodatkowe korzyści ze współpracy z naszą firmą – EDYTA CISZKIEWICZ, SALES&MARKETING CHANNEL MANAGER

- Reklama -

W ramach programu partnerzy otrzymają punkty, na start uczestnicy otrzymają ich 50, które wymienią na e-bony lub vouchery m.in. do sklepów i restauracji. Do odbioru nagród uprawnia już suma punktów odpowiadająca 100 zł. Uczestnictwo w programie to także szansa na dostęp do dodatkowych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż.

Zarejestrowani resellerzy będą premiowani za zakupy urządzeń i materiałów eksploatacyjnych poprzez Autoryzowany Kanał Dystrybucyjny. Dostaną także dostęp do informacji handlowych i marketingowych dotyczących oferty Xerox, czyli do specjalnych sekcji programu, gdzie znajdą: newsy, promocje czasowe czy generator ofert, który ułatwi im przygotowywanie propozycji dla klientów końcowych – EDYTA CISZKIEWICZ, SALES&MARKETING CHANNEL MANAGER

Na podstawie informacji firmy Xerox

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych