spot_imgspot_imgspot_img

Webinar: Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!

- Artykuł promocyjny -

Jak poinformowała firma Digiprint, 2 grudnia odbędzie się webinar „Projekt z charakterem. Potęga personalizacji!” Spotkanie, które będzie inspiracją zarówno dla projektantów, producentów, ale także dla firm, które zastanawiają się jak wyróżnić swoje produkty na półce sklepowej i przyciągnąć uwagę klienta.

Jak zauważyła Alicja Bednarek – Opowiemy Wam zarówno o zwrocie z inwestycji w kampaniach, które są personalizowane, jak i opakowaniach produkowanych w zrównoważony sposób. Ponieważ Digiprint i HP Indigo to synonimy druku cyfrowego, podczas spotkania nie może zabraknąć solidnej dawki inspiracji oraz informacji o kreatywnym podejściu do druku. Swoje prezentacje przedstawią nam specjaliści HP Indigo zajmujący się na co dzień współpracą z największymi światowymi markami – Abel Sanchez-Hermosilla, EMEA Lead of Brands, Agencies & Sustainability Innovation oraz Guy Bibi, Global Creative Manager.


Webinar rozpocznie się 2 grudnia o godz. 10:00. Poniżej prezentujemy krótką agendę spotkania:

  • 10:00 Start: Alicja Bednarek, Specjalista ds. marketingu Digiprint oraz Nicol Masłowska Marketing Manager GWE & CEMA HP Indigo
  • 10:05 Jak podwoić marketingowy ROI dzięki współtworzeniu spersonalizowanych i zrównoważonych opakowań: Abel Sanchez-Hermosilla, EMEA Lead of Brands, Agencies & Sustainability Innovation
  • 10:50 Możliwości biznesowe drukując kreatywnie: Guy Bibi, Global Creative Manager HP Indigo
  • 11:35 Sesja pytań i odpowiedzi

REJESTRACJA TUTAJ!

Źródło: Digiprint


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00