Poznaj Świat Poligrafii Professional

Świat Poligrafii Professional ukazuje się od 2000 roku. Naszym mottem, które wybraliśmy ponad dwie dekady temu jest „Nowe wyzwania dla mediów i druku”. Nie przypuszczaliśmy, że motto będzie przez cały czas aktualne. Czasopismo w wersji tradycyjnej ukazuje się regularnie. To dzięki dużej grupie naszych stałych Czytelników. Dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie posiadają dostępu do wersji tradycyjnej, uruchomiliśmy wersję elektroniczną. Teraz wersję elektroniczną –  wybrane wydania – udostępniamy Wam w całości. Przekonajcie się o tym, jak ciekawe materiały prezentujemy na naszych łamach.

Wydanie 03/2020

kliknij okładkę

Wydanie 12/2020

kliknij okładkę

Wydanie 07-08/2021

kliknij okładkę

Wydanie 12/2021

kliknij okładkę

Czasopismo

spot_img

Podcasty

spot_img

Katalog

spot_img

Dołącz do grupy naszych stałych Czytelników

Twoja prenumerata to inwestycja dzięki której tworzymy nowoczesne media: czasopismo, serwis WWW, podcasty, kanał YouTube, e-newslettery i przede wszystkim rzetelną informację, jaką oferujemy na co dzień. Inwestycja, która pozwala tworzyć także szersze opracowania: ankiety, zestawienia, porównania
i relacje z najciekawszych wydarzeń naszej branży (konferencje, targi, szkolenia, webinaria).

formularz zamówienia prenumeraty

Prenumerata czasopisma: 264 PLN/rok (brutto)

ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

aktualne wydanie

spot_img

Wydania bieżące są zawsze dostępne w STREFIE PREMIUM dla wszystkich tych, którzy posiadają prenumeratę czasopisma w formie tradycyjnej.

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie.
Jeżeli masz pytania to przesyłaj je na ten adres e-mail. Chętnie na nie odpowiemy.
Poznaj także możliwości współpracy i korzystania z EkoSystemu informacji, jaki przygotowała nasza redakcja.

0:00
0:00