- reklama -

Dzieje się w naszej branży. Nie tylko w Polsce. Postanowiliśmy zrobić dla Was mały przegląd informacji. Tego, co ukazuje się w różnych miejscach. Zawsze podajemy link do konkretnej strony lub informacji. Źródło jest ważne… Zatem zapraszamy do Przeglądu Prasy.

Co dalej z firmą Antalis?

Rynki finansowe reagują bardzo dokładnie na wszystkie wydarzenia, które mogą w jakikolwiek sposób wpłynąć na poszczególne firmy. Z naszych obserwacji i analizy przedstawionych faktów, warto zadać sobie pytanie, co dalej z firmą Antalis?

Bardzo ciekawe informacje ukazały się bowiem na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy na stronach firmy SEQUANA, największego udziałowca. Nie do nas należy bezpośrednio komentowanie zaistniałej sytuacji, ale wydaje się, że warto poznać poszczególne fakty. Być może jest coś, o czym warto wiedzieć.

Agora sprzedaje maszyny

Jak czytamy na stronach PRESS.PL Agora sprzedaje maszyny z drukarni w Tychach i Pile. Co to znaczy dla pozostałych  graczy tego rynku?

Na stronach serwisu PRESS.pl ukazała się informacja dotycząca sprzedaży maszyn z drukarni Agory w Tychach i Pile. Jest to proces wygaszania obu drukarni, który planowany jest do końca czerwca tego roku. W tej samej informacji czytamy, że zakupem nie są zainteresowane ZPR Media (wydawca m.in. “Super Expressu”) ani Polska Press (wydawca “Polska The Times” i 20 dzienników regionalnych). Co zatem będzie się dalej działo?

Piszcie do nas, czy takie przeglądy Was interesują?

 

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.