24 czerwca, Print4All Conference – Future Factory, duża międzynarodowa impreza skupiająca ekspertów i przedstawicieli branży na temat przemysłu 4.0 i zrównoważonego rozwoju. Już tysiąc subskrybentów wzięło udział w tym wydarzeniu.

- reklama -

Podczas Print4All Conference spotyka się przyszłość. W środę 24 czerwca, począwszy od godziny 11:00 (czasu włoskiego), międzynarodowi eksperci zajmą się jutrzejszym przemysłem drukarskim, przetwórczym i opakowaniowym we wszystkich jego formach.

“W tak krytycznym momencie historycznym postanowiliśmy podjąć ogromny wysiłek organizacyjny, dając międzynarodowej społeczności drukarzy, producentów opakowań i przetwórców, ten angażujący cały dzień debaty i dyskusji o przyszłości – wyjaśnia Andrea Briganti, dyrektor generalny Acimga i Federazione Carta e Grafica. – Wierzymy, że kryzysy mogą być punktami zwrotnymi i nie możemy stać w miejscu i czekać, aż się skończą; musimy wspólnie zaplanować i wytyczyć jutrzejszą drogę. 

Fakt, że zarejestrowano już tysiąc czasopism, a 30 zagranicznych magazynów z ponad 20 krajów uzyskało akredytację na to wydarzenie, pokazuje, że konferencja Print4All – Future Factory zgromadziła szerokie zapotrzebowanie również na poziomie międzynarodowym, dając Włochom, które są jednym z największych producentów technologii w zakresie druku i opakowań, istotną rolę w światowym scenariuszu”.


 

Reklama

Zobacz wydanie cyfrowe Świat Poligrafii Professional


Konferencja Print4All – Future Factory organizowana jest przez Acimga (Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn dla Przemysłu Graficznego, Przetwórczego i Papierniczego) przy wsparciu Argi (Włoskich Dostawców Przemysłu Graficznego) oraz ITA – Włoską Agencję Handlową z Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej. Konferencja odbywa się co roku i pełni rolę holownika i pomostu do kolejnej edycji targów Print4All, które odbywają się co trzy lata.

Źródło: Print4All

- reklama -

Słuchaj podcastów przygotowanych przez naszą redakcję