Editorial

spot_img

Zapraszamy do naszego niezbędnika. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Bieżące wydanie

Premiera 23.09.2021, godz. 15:00 | Gdzie znajduje się punkt opłacalności dla druku cyfrowego i tradycyjnego? Swoją drogą, zmusiliście Pawła do powtórki… i wytłumaczenia tego, o czym mówił. Przy okazji próbowaliśmy dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczy nas Screen? To tylko wybrane tematy, o których rozmawiamy z Pawłem Szpilem z firmy Reprograf-Grafikus.

Powered by RedCircle

Niespodzianką będzie kolejne wydanie. Ważne, że nie planujemy zmiany dnia ani godziny. A gość i temat… cóż, niech będzie to prawdziwą niespodzianką. Tymczasem już do najbliższego wydania pozostało…

Wydanie 07-08/2021

spot_img

Wydanie 06/2021

spot_img

Wydanie 05/2021

spot_img

Katalog Branży Poligraficznej

spot_img