spot_img

Niezbędnik poligrafa

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Po lewej stronie posiadacie dostęp do wszystkich sezonów podcastów. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Zapraszamy.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Bieżące wydanie

15.09.2022, godz. 15:00 | Etykieta jest… i będzie. Jaka? Zależy od Ciebie! To właśnie etykieta będzie naszym głównym bohaterem rozmowy, jaką przeprowadziliśmy w naszym studio. W redakcji pojawili się: Aleksandra Czarniecka, Renata Marczak, Izabela Antczak i Piotr Sznajderuk. Rozmowa o etykietach, ekologii i obiegu zamkniętym oraz aspektach prawnych. Przy okazji nie mogło zabraknąć odpowiedzi na trudne pytania dotyczące funkcjonowania etykiety w naszej świadomości.

Jeżeli wydaje się Wam, że etykieta jest tematem mało atrakcyjnym, bo jest wszędzie widoczna… to być może nie dostrzegacie piękna i złożoności etykiety. To nie tylko nazwa produktu, to także informacje o przydatności (dozowaniu), czy chociażby składu produktu, ekologii itd. W dodatku, te wszystkie informacje pojawiają się najczęściej – przynajmniej w ostatnim czasie – minimalną wielkością czcionki. Czy tak można? Czy są jakieś reguły związane z projektowaniem etykiety? To tylko niektóre z tematów, poruszanych podczas naszej rozmowy. Zapraszamy!

Poniżej przedstawiamy tematy i naszych gości, którzy pojawiają się w ostatnim sezonie podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Jak widać, poruszamy tematy praktycznie z całego obszaru szeroko rozumianej poligrafii. Naszymi gośćmi będą również w najbliższym czasie drukarnie. Zapowiada się niezwykle interesująco.
0:00
0:00