spot_img

Zapraszamy do naszego niezbędnika. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.
Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Bieżące wydanie

19.05.2022, godz. 15:00 | Po raz 50. Nieco lżej, ale za to… Nie do uwierzenia. Gdyby ktoś nam w redakcji powiedział, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA będzie posiadał 50 wydań… chyba nikt by nie uwierzył. Ale to  wydanie potraktowaliśmy wyjątkowo lekko, z zaproszeniem Was na Open House firmy Mark Andy… Naszymi gośćmi są Lena Chmielewska-Bontron i Łukasz Chruśliński z Mark Andy, a rozmowa… cóż, sami posłuchajcie jak fajnie i miło.

 

Poniżej przedstawiamy tematy i naszych gości, którzy pojawili się w poszczególnych sezonach podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Jak widać, poruszamy tematy praktycznie z całego obszaru szeroko rozumianej poligrafii. Naszymi gośćmi będą również w najbliższym czasie drukarnie. Zapowiada się niezwykle interesująco.

spot_img

Niezbędnik poligrafa