spot_imgspot_img
spot_img

Zapraszamy do naszego niezbędnika. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

25.11.2021, godz. 15:00 | Sukces HP Indigo. Zasłużony?

Wszyscy pamiętają, jak HP Indigo rozpoczęło swoją przygodę i zdobywanie polskiego rynku. Nie było łatwo. Dzisiaj jest nie tylko alternatywą, dzisiaj jest już swojego rodzaju standardem, do którego odwołują się wszyscy inni. Ale nie tylko HP Indigo wyznacza nowe standardy. Wśród nowości jest także Scodix. To właśnie tematy, o których rozmawiamy z Szymonem Symonowiczem z firmy Digiprint.

spot_img