Sezon 6

Szósty sezon NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA rozpoczynamy z przytupem. Nasz gość Paweł Szarubka mówi – a właściwie Was informuje, jak wyglądają kolejne transze Unijne i na co są przeznaczone oraz ile czasu nam pozostało, by do tego wszystkiego po prostu najlepiej, jak tylko można się przygotować. W tym sezonie pojawią się również tematy z wąskiej wstęgi i marketingu drukarni. Bądźcie z nami w każdy czwartek o godz. 15:00!

Zapraszamy!

27.01.2022, godz. 15:00 | O krok przed nadchodzącym tsunami. Warto być przygotowanym na nadchodzący kryzys, by poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stoją przed nami. Przewidywanie różnych reakcji rynku i klientów to duża sprawa. Jak? To tylko jeden z wielu tematów poruszanych w rozmowie z Mateuszem Woźniakiem z firmy Konica Minolta.

20.01.2022, godz. 15:00 | Jak nie zrobić błędów przy składaniu wniosków o środki unijne? Druga część podcastu z Pawłem Szarubką o środkach unijnych. Tym razem skupiamy się na podstawowych punktach, o których warto wiedzieć i pamiętać, by taki wniosek nie przepadł. Jak w poprzedniej rozmowie i tutaj Paweł Szarubka poda kilka przykładów takich wniosków. Tam, gdzie nie było żadnych problemów i tam, gdzie kasa musiała być zwrócona. Naszym gościem Paweł Szarubka z firmy Integrator Systemów Poligraficznych.

13.01.2022, godz. 15:00 | Dotacje. Kluczowe słowo dla wszystkich tych, którzy planują rozwój. Na rozpoczęcie sezonu szóstego podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA wchodzimy z tematami, które powinny rozpalić Waszą wyobraźnię. Pomimo wszystkich zawirowań… jest ogromna szansa, że dokładnie to, o czym rozmawiamy z naszym gościem Pawłem Szarubką, spełni się w 100%. Idą środki unijne i już wiadomo na co i kto może być beneficjentem. Wiemy, jak bardzo się tymi tematami interesujecie, stąd start sezonu 6 w najlepszym tempie.  To wyjątkowe wydanie, nie przegapcie tego tematu, podobnie jak poprzedniego. Naszym gościem Paweł Szarubka z firmy Integrator Systemów Poligraficznych.

 

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA to projekt podcastów realizowany przez redakcję czasopisma Świat Poligrafii Professional, które ukazuje się od 2000. Podcasty dla poligrafii i o poligrafii. Jeżeli tylko chcesz, by jakiś temat przez nas był poruszony, wystarczy, że do nas napiszesz na ten e-mail. Dziękujemy, że jesteś z nami.

spot_img

Niezbędnik poligrafa