spot_imgspot_img

PureFlexo™ Printing firmy Miraclon otrzymuje nagrodę IFCA Star Award 2022 za Innowacyjność i rozwój druku

- Reklama-

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Awards 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Dostępna w ramach pakietu FLEXCEL NX Print Suite do opakowań giętkich, technologia ta rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, maksymalnie zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

„Nasi jurorzy przyjrzeli się szerokiej gamie nowych produktów i technologii, które mogą mieć duży wpływ na łańcuch wartości opakowań giętkich i kartonowych, choć z perspektywy technologii przygotowania do druku i płyt, PureFlexo Printing wyróżniała się swoimi możliwościami znacznego oddziaływania na maszynę” — komentuje Chandrasekhar Rajagopalan, prezes i skarbnik, IFCA. „W czasach, gdzie firmy ze wszystkich sił starają się maksymalizować wydajność i minimalizować koszty, gorąco zachęcałbym je do skupienia się na innowacjach, które mogą realnie wpływać na cały proces produkcji”.

System PureFlexo Printing wykorzystuje opatentowaną technologię firmy Miraclon, stworzoną przez ten sam dział badań i rozwoju, który odpowiada za opracowanie sprawdzonego systemu FLEXCEL NX System w 2008 roku, bazując na innowacjach, które firma Miraclon wprowadza na rynek przez ostatnie 13 lat. Oferowana wyłącznie w ramach systemu FLEXCEL NX System, zapewnia szersze okno robocze niezależnie od liniatury, a także połączenie oszczędności uzyskanych dzięki mniejszej liczbie nieplanowanych codziennych przerw, przestojów i opóźnień oraz szybszej konfiguracji kolorów.

Zaprojektowany specjalnie pod kątem zastosowań farb rozpuszczalnikowych na folii w druku szerokowstęgowym, system PureFlexo Printing maksymalnie zwiększa sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn, umożliwiając drukarniom i przygotowalniom do druku uzyskanie czystszych wydruków, stabilnych kolorów i lepszych wyników finansowych.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy jedynym dostawcą usług przygotowania do druku i płyt wyróżnionym w tej bardzo ważnej kategorii konkursu, która podkreśla znaczenie innowacji mogących mieć duży wpływ na łańcuch wartości — komentuje Reid Chesterfield, dyrektor ds. technologii i innowacji w firmie Miraclon. „Przy presji cenowej odczuwanej we wszystkich branżach na świecie, zakłady i przetwórcy specjalizujący się we fleksodruku wykorzystują PureFlexo Printing, aby rozwiązać podstawową przyczynę problemów powodujących nieplanowane przerwy w pracy maszyn i wpływających na ich wyniki finansowe. Wszyscy ci, którzy starają się usprawnić wydajność w firmie, powinni zdecydowanie wziąć pod uwagę technologię PureFlexo Printing i mnóstwo korzyści, jakie oznacza dla wydajności procesu produkcji”!

Źródło: Miraclon


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych