- Reklama -spot_imgspot_img

PureFlexo™ Printing firmy Miraclon otrzymuje nagrodę IFCA Star Award 2022 za Innowacyjność i rozwój druku

- Reklama-

Firma Miraclon została wyróżniona przez stowarzyszenie IFCA (Indian Flexible Packaging and Folding Carton Manufacturers Association) w konkursie IFCA Star Awards 2022 jako jedna z najlepszych firm w kategorii Innowacyjność i rozwój druku za opracowanie technologii PureFlexo Printing. Dostępna w ramach pakietu FLEXCEL NX Print Suite do opakowań giętkich, technologia ta rozwiązuje i kontroluje problem niepożądanej rozlewności farby, zapewniając szersze okno robocze, maksymalnie zwiększając sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn.

„Nasi jurorzy przyjrzeli się szerokiej gamie nowych produktów i technologii, które mogą mieć duży wpływ na łańcuch wartości opakowań giętkich i kartonowych, choć z perspektywy technologii przygotowania do druku i płyt, PureFlexo Printing wyróżniała się swoimi możliwościami znacznego oddziaływania na maszynę” — komentuje Chandrasekhar Rajagopalan, prezes i skarbnik, IFCA. „W czasach, gdzie firmy ze wszystkich sił starają się maksymalizować wydajność i minimalizować koszty, gorąco zachęcałbym je do skupienia się na innowacjach, które mogą realnie wpływać na cały proces produkcji”.

- Reklama -

System PureFlexo Printing wykorzystuje opatentowaną technologię firmy Miraclon, stworzoną przez ten sam dział badań i rozwoju, który odpowiada za opracowanie sprawdzonego systemu FLEXCEL NX System w 2008 roku, bazując na innowacjach, które firma Miraclon wprowadza na rynek przez ostatnie 13 lat. Oferowana wyłącznie w ramach systemu FLEXCEL NX System, zapewnia szersze okno robocze niezależnie od liniatury, a także połączenie oszczędności uzyskanych dzięki mniejszej liczbie nieplanowanych codziennych przerw, przestojów i opóźnień oraz szybszej konfiguracji kolorów.

Zaprojektowany specjalnie pod kątem zastosowań farb rozpuszczalnikowych na folii w druku szerokowstęgowym, system PureFlexo Printing maksymalnie zwiększa sprawność, powtarzalność i ogólną wydajność maszyn, umożliwiając drukarniom i przygotowalniom do druku uzyskanie czystszych wydruków, stabilnych kolorów i lepszych wyników finansowych.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy jedynym dostawcą usług przygotowania do druku i płyt wyróżnionym w tej bardzo ważnej kategorii konkursu, która podkreśla znaczenie innowacji mogących mieć duży wpływ na łańcuch wartości — komentuje Reid Chesterfield, dyrektor ds. technologii i innowacji w firmie Miraclon. „Przy presji cenowej odczuwanej we wszystkich branżach na świecie, zakłady i przetwórcy specjalizujący się we fleksodruku wykorzystują PureFlexo Printing, aby rozwiązać podstawową przyczynę problemów powodujących nieplanowane przerwy w pracy maszyn i wpływających na ich wyniki finansowe. Wszyscy ci, którzy starają się usprawnić wydajność w firmie, powinni zdecydowanie wziąć pod uwagę technologię PureFlexo Printing i mnóstwo korzyści, jakie oznacza dla wydajności procesu produkcji”!

Źródło: Miraclon


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych