spot_imgspot_imgspot_img

RemaDays Warsaw 2023: rozwiązania Sun Chemical do druku cyfrowego na stoisku firmy Atler

- Reklama-

W dniach 1-3 lutego br. w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Jednym z wystawców prezentujących tu swoją ofertę (na stoisku nr F.3.40 w pawilonie F) będzie firma Atler – dystrybutor rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego, w tym dedykowanych temu segmentowi rynkowemu atramentów inkjetowych marki Sun Chemical. Oferta tego producenta jest promowana na stoisku firmy Atler podczas targów RemaDays Warsaw już od wielu lat. W tym roku będzie podobnie, a przedstawiciele Sun Chemical będą tu obecni przez cały okres trwania imprezy.

„Od wielu lat oferta działu cyfrowego firmy Sun Chemical jest nieustannie powiększana – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical – a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Staramy się więc być obecni, z własnym stoiskiem bądź wspólnie z partnerami handlowymi, na wszystkich istotnych wydarzeniach branżowych dla tego segmentu, a do takich z pewnością należą targi RemaDays Warsaw. Drukarnie i firmy reklamowe stale poszukują produktów podnoszących jakość, zwiększających wydajność produkcji, ale też jak najmniej wpływających negatywnie na środowisko naturalne.

Sun Chemical ma w tym zakresie wiele do zaoferowania, dlatego z pewnością warto odwiedzić stoisko naszego partnera – firmy Atler, by przyjrzeć się im z bliska i porozmawiać na temat wdrożenia ich w swoich firmach. Atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego, twardosolwentowe do maszyn superwielkoformatowych, farby utrwalane promieniowaniem UV do maszyn cyfrowych – to tylko niektóre produkty, które będziemy wspólnie promować podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw. Odwiedzający nas goście będą mogli zobaczyć również próbki prac wykonanych przy użyciu farb i atramentów z oferty Sun Chemical. Przez wszystkie dni targowe będziemy do dyspozycji gości targowych”.

Jak podkreśla Krzysztof Ostrowski, targi RemaDays Warsaw będą pierwszą (ale nie jedyną) w tym roku okazją, by porozmawiać z ekspertami Sun Chemical i jej partnerów (w tym przypadku firmy Atler) na temat najnowszych rozwiązań do druku cyfrowego, w tym nowości, jakie pojawiły się w jej ofercie na ubiegłorocznych targach Fespa. Wśród nich znajdą się m.in. serie atramentów ekosolwentowych do druku wielkoformatowego Streamline.

„Marka ta – jak podkreśla Krzysztof Ostrowski – od wielu lat jest synonimem najwyższej klasy atramentów dla rynku after-market, a Sun Chemical nieustannie dopasowuje ją do najnowszych maszyn i wymagań rynkowych. Zapewniają one wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Recepturowane z myślą o konkretnych ploterach (wyposażonych w określony rodzaj głowic), są z powodzeniem wdrażane przez użytkowników ploterów inkjetowych oraz wodnych, gwarantując jakość i wydajność na poziomie fabrycznych tuszy.

Bazują na chemikaliach o niskiej zapachowości, posiadają też proekologiczny certyfikat Greenguard Gold, potwierdzający ich niski poziom emisji przy zastosowaniach wewnętrznych. Ich walory to jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek”.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00