spot_imgspot_img

Reprograf-Grafikus autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń Versor Engineering w Polsce

- Reklama-

Firma Versor Engineering jest polskim producentem maszyn dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego z siedzibą w północno-centralnej Polsce. Projektuje i buduje maszyny od początku we własnej siedzibie, gdzie posiada własny park maszynowy. Od ponad 30 lat koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla klientów krajowych i zagranicznych.

W asortymencie firmy znajdują się m.in. składarko-sklejarki do tektury falistej, składarko-sklejarki do tektury litej, maszyny do produkcji e-commerce, aplikatory taśm i kleju, maszyny inspekcyjne, systemy wspomagające pakowanie, inspekcje wizyjne, a także maszyny do tłoczenia Braille’a.

Dla firmy Reprograf-Grafikus, będącej długoletnią i czołową firmą w Polsce, oferującą cyfrowe i analogowe rozwiązania druku, oraz zapewniającą wysokiej jakości usługi serwisowe na terenie całego kraju, rozpoczęcie współpracy z firmą Versor Engineering i poszerzenie oferty o maszyny i urządzenia Versor Engineering jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju oferty produktów i usług.

Źródło: Reprograf-Grafikus


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych