Reprograf na RemaDays Warsaw

- reklama -

Targi Rema Days to co roku wyzwanie dla wystawcy. Odwiedzający przychodzą zobaczyć nowości, oczekują, że wystawca zaskoczy ich jakimś innowacyjnym rozwiązaniem i znajdzie tu produkty najwyższej jakości. Reprograf od lat z sukcesem jest wystawcą na tych targach. W tym roku również podjął wyzwanie, spełni oczekiwania rynku i zaskoczy swoich gości szeregiem nowości.

 

- reklama -

Pod hasłem „Zobacz przestrzeń możliwości wielkiego formatu” Reprograf zaprezentuje nowość -ploter wielkoformatowy EFI Pro 32r, który będzie miał tu polską premierę. EFI Pro 32r to ploter do druku z roli na rolę LED o szerokości druku 3,2 m. Jest to profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich drukarń.

Szybkość druku na poziomie produkcyjnym do 207 m2/h, z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h, osiem głowic drukujących „wystrzeliwujących” krople o objętości 7 pikolitrów i obsługujących technologię UltraDrop, to tylko niektóre imponujące parametry tego urządzenia.

 

EFI Pro 32r zapewnia możliwość druku na szerokim zakresie podłoży takich jak: siatki, banery, folie, backlite, tekstylia, tapety i wiele więcej. Opcja białego koloru rozszerza zastosowanie o klisze bezbarwne. Urządzenie drukuje z natywną rozdzielczością 600 dpi do 207 m2/h.

W strefie maszyn zostaną zaprezentowane również cieszące się dużym zainteresowaniem dwie maszyny Mimaki: UCJV300-160 i UJF-7151 plus.

Mimaki UJF-7151 plus to maszyna do zadań specjalnych w technologii LED UV. Wielkość pola zadruku wynosi 71 x 51cm a wysokość przedmiotu 153 mm, co daje nieograniczone możliwości produkcyjne.

Dzięki zastosowaniu 6 głowic ułożonych w dwóch liniach maszyna osiąga największe prędkości w swoim segmencie, a to daje jej pozycję lidera na rynku europejskim. Dodatkowe zastosowanie kolorów specjalnych tj. biały, lakier, Primer sprosta najbardziej wymagającym pracom.

Ploter drukująco-tnący Mimaki UCJV300-160 w szerokości 160 cm w technologii LED UV w połączeniu z atramentami elastycznymi Mimaki daje możliwości pracy z materiałami, których elastyczność sięga nawet 200%.

Zastosowanie koloru białego oraz lakieru bezbarwnego podnosi atrakcyjność wydruków, co obecnie jest „must have” wśród prężnie rozwijających się firm poligraficznych. Aby zminimalizować przestrzeń przeznaczoną do produkcji Mimaki zainstalowało w komplecie moduł wycinający, który sprawnie wytnie po obrysie przygotowaną pracę.

Na targach będzie miała również swoją inaugurację oficjalnie zostanie wprowadzona na rynek PERFECTA – nowa marka własna firmy Reprograf.

Po sukcesach z producentami takimi jak PONGS oraz Soyang, przyszedł czas na rozwijanie swojej marki produktów, więc na początek wprowadzona zostanie oferta materiałów tekstylnych do druku. W linii tekstyliów zwanej X-Line znajdą się najpopularniejsze nośniki takie jak flaga, decor, backlit, blockout oraz canvas, jak również inne materiały tekstylne. Firma będzie sukcesywnie uzupełniać tą linię, o kolejne produkty.

W następnych miesiącach tego roku będą uruchamiane również inne linie produktowe marki PERFECTA.

Specjaliści w zakresie druku wielkoformatowego z firmy Reprograf będą na targach do dyspozycji odwiedzających. Targi to niewątpliwie okazja do nawiązania lub czasami „odświeżenia” kontaktów, do czego oczywiście Reprograf serdecznie zachęca.