spot_imgspot_img

Revoria Press PC1120 wyróżniona nagrodą Buyers Lab 2022 Pro Award

- Reklama-

Firma Fujifilm poinformowała dziś, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii „Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+”. Revoria Press PC1120 zdobyła nagrodę BLI 2022 PRO w tej kategorii ze względu na:

  • Sześć stacji kolorów oferujących przed – i po – obsługę CMYK, które umożliwiają szerszą gamę zintegrowanych kreatywnych opcji w porównaniu do części konkurencji
  • Wyjątkową reprodukcję obrazów zrastrowanych za pomocą najszerszego dotychczas testowanego gamutu barwnego CMYK oraz szeregu kolorów specjalnych, które pomagają tworzyć szeroką paletę kolorów
  • Personalizowaną i intuicyjną platformę serwera druku, która oferuje wydajne opcje zarządzania urządzeniem/zdalnego
  • Świetną wydajność przepływu pracy w przypadku różnych nośników, bez spowalniania produktywności, co przekłada się na obsługę większej liczby przesłanych jednocześnie zadań w linii

David Sweetnam, dyrektor Keypoint Intelligence EMEA/Asia Research & Lab Services, komentuje: „Dodatkowe stacje obrazowania przed i po standardowych urządzeniach CMYK, a także zróżnicowana gama tonerów sprawiają, że urządzenie wyróżnia się na tle innych w segmencie druku cyfrowego”. Sweetnam był także pod wrażeniem serwera druku Revoria Flow PC11, opisując go jako „oferujący najwyższy poziom zarządzania nośnikami oraz płynną integrację wspomaganą doskonałym, prostym w obsłudze interfejsem”.

Mark Lawn, szef działu POD Solutions, Fujifilm Europe, komentuje: „Cieszymy się z tej nagrody, która stanowi niezależne wyróżnienie wyjątkowych osiągnięć działu badawczo-rozwojowego firmy Fujifilm w tej dziedzinie. Fujifilm ma ambitne plany rozwoju i ta nagroda motywuje nas do dalszej pracy nad nową ofertą produktów pod marką Revoria. Wiemy, że wiele firm w branży druku cyfrowego zdaje się na Keypoint Intelligence w przypadku testów praktycznych. Firma ta ma nieocenione doświadczenie analityczne, a wyróżnienie maszyny Revoria PC1120 tą nagrodą to dla nas przełomowy moment, który dostarcza nam dodatkowej energii, aby z myślą o klientach wprowadzać wyjątkowe rozwiązania techniczne w tej maszynie i wspierać ich rozwój.

O Keypoint Intelligence | Firma Keypoint Intelligence jest uważana w branży za najbardziej godne zaufania źródło obiektywnych informacji i analiz, a przyznawane przez nią nagrody są bardzo cenione z uwagi na jej bezstronność i wieloletnie doświadczenie w druku cyfrowym.

O maszynie Revoria Press PC1120 | Główne cechy Revoria Press PC1120 obejmują:

  • Szybkość produkcji 120 stron na minutę przy znakomitej jakości w wysokiej rozdzielczości
  • Unikatowa kombinacja opcji podawania i wykańczania zapewnia wspaniałą elastyczność realizacji dowolnych zadań
  • Wiodąca w branży gama kolorów i ulepszeń, w tym jednoprzebiegowy, sześciokolorowy zespół drukujący, który umożliwia zastosowanie oprócz kolorów CMYK do dwóch tonerów specjalnych, takich jak złoty, srebrny, bezbarwny i biały czy różowy.

  • Maszyna Revoria Press PC1120 jest dostępna w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Źródło: Fujifilm


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00