Ricoh Pro L5160 z wyróżnieniem Buyers Lab

- reklama -

Ploter lateksowy Ricoh Pro L5160 został nagrodzony 2020 Pick Award w kategorii Wyróżniającego się wysokonakładowego plotera CMYK Eco-Solvent /Latex 54”/64” (Outstanding High Production CMYK Eco-Solvent /Latex 54”/64” Printer). Nagrodę, przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab, przekazano Ricoh podczas odbywających się w Mediolanie targów VISCOM.

- reklama -

Eksperci Buyers Lab docenili bardzo wysoką produktywność oferowaną przy różnorodnych ustawieniach i stopniu skomplikowania realizowanych prac. Podczas testów duże znaczenie miała również stabilność wymiarowania, która jest bardzo ważna w przypadku zadań składających się z wielu paneli. Doceniono także intuicyjność i komfort użytkowania, którą zapewnia kolorowy i dotykowy panel operacyjny oraz obsługa oprogramowania ColorGATE. PS10

Eef de Ridder, Vice President, Commercial and Industrial Printing Group w Ricoh Europe powiedział:

“Wyróżnienie BLI stanowi duże uznanie dla technologii stworzonej przez Ricoh. Szczególnie, że plotery z serii Pro L5160 pracują na bazie naszych autorskich atramentów i głowic. Stworzyliśmy je z myślą o użytkownikach, którym zależy na możliwości szybkiej realizacji bardzo różnorodnych, w tym często niestandardowych, zleceń”.

Ricoh Pro L5160 to rozwiązanie, które pozwala na rozszerzenie zakresu dotąd wykonywanych prac. Łączy wysoką jakość druku oraz produktywność. Ploter oferuje druk z prędkością do 46,7 m²/h w trybie outdoor i do 25 m²/h w trybie indoor w jakości do 1,200 x 1,200 dpi. Ekologiczne, certyfikowane przez GREENGUARD, atramenty Ricoh pozwalają uzyskać ostrzejszą, bogatszą i szerszą paletę barw oraz na pracę na większej liczbie podłoży przy zachowaniu niskiej temperatury utrwalania.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.