RMGT 1050LX-6-LD w Murugumbel. Trwa instalacja pierwszej nowej RMGT Mitsubishi w Polsce (B1). Już od kilku miesięcy było wiadomo, że w warszawskiej drukarni Murugumbel stanie nowa maszyna drukująca RMGT Mitsubishi. Zaledwie kilkanaście miesięcy wcześniej stanęła tam RMGT serii 9. Teraz krok do przodu… A właściwie potężny skok!

I to w jakim tempie! Serwis firmy Derya na najwyższych obrotach! Trzeci dzień i już bliżej finału, niż ktokolwiek by pomyślał!

RMGT 1050LX-6-LD to maszyna pracująca na arkuszach 1050 x 750 mm, w konfiguracji sześć zespołów drukujących z wieżą lakierującą. LX oznacza wersję kartonażową z drukiem podłoży do 1 mm grubości. Maszyna wyposażona jest w wiele systemów automatyzacji pracy, takich jak system symultanicznej wymiany płyt czy kontroli natężenia barw drukowanych prac w czasie druku bez wyjmowania arkuszy z maszyny, co umożliwia pełne przezbrojenie na kolejne zlecenie w czasie 175 sekund.

Swobodę kontroli zapewni operatorowi sterowanie poprzez tablet dotykowy współpracujący z ekranem 55” i połączony z systemem kamer rozlokowanych w strategicznych punktach maszyny.

W drukarni tej od 2017 roku pracuje już jedna maszyna drukująca RMGT dostarczona przez firmę Derya – w konfiguracji pięć zespołów z wieżą lakierującą, drukująca w formacie A1+: RMGT 920ST-5+CC+SLD (również z kontrolą kolorystyczną in-line).

Jak powiedział Paweł Gmitruk – Inwestowanie w nowe technologie staje się powoli jego hobby :–)).

Ciekawe, co będzie kolejne?

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?