spot_imgspot_imgspot_img

Rozmowy o poligrafii cz. 1. Warto obejrzeć

- Reklama-

Zapraszamy Was do obejrzenia wyjątkowego materiału, jaki powstał w drukarni Preston Packaging, przygotowanego z myślą otwartej rozmowy na temat zmian zachodzących w poligrafii. Dzisiaj część pierwsza.

Branża poligraficzna w ostatnich latach przechodzi niezwykle dynamiczne zmiany. U podstaw tych zmian leży naturalnie technologia jednocześnie równie istotna zmiana zachodzi w głowach ludzi pracujących przy maszynach, komputerach, przy planowaniu, logistyce i zarządzaniu.

Na wszystkich szczeblach gołym okiem widać wpływy nowych generacji. O tym jak sprawić by największe talenty, młode kreatywne umysły, wysoce wykwalifikowani specjaliści byli przyciągani przez poligrafię jak magnes porozmawiamy w wyjątkowym materiale przygotowany razem z Preston Packaging oraz Polish Chamber of Printing. Naszymi słuchaczami są przyszli adepci z Zespołu Szkół Technicznych z Tarnowa Podgórnego.

Słuchali nas i przez pryzmat swoich doświadczeń i ich spojrzenia generacyjnego zadawali swoje pytania. To wyjątkowe spotkanie nagraliśmy specjalne dla Państwa po to by przybliżać świat biznesu i nauki już na wczesnym etapie. Zależy nam by Poligrafia w Polsce rosła w siłę, dlatego dokładamy naszą cegłę i aktywnie angażujemy się w przyciąganie talentów do szeroko rozumianej branży.


Materiał podzieliliśmy na 4 segmenty które opublikujemy w odstępie czasowym:

  • 6.12 Dwa lata od montażu maszyny – współpraca po instalacji //
  • 12.12 Ekologia w produkcji opakowań //
  • 19.12 Wyzwania i trendy w branży poligraficznej //

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00