- Reklama -spot_imgspot_img

Rozwiązania Sun Chemical do druku cyfrowego i wielkoformatowego na stoisku firmy Atler podczas targów RemaDays Warsaw 2023

- Reklama-

Znane rozwiązania, ekologia, druk na tekstyliach | Nie mniejszym zainteresowaniem odwiedzających stoisko firmy Atler cieszyły się znane już z rynku atramenty, m.in. wodne Streamline APR, stworzone z myślą o maszynach wyposażonych w głowice Ricoh Gen 5, a także seria farb dedykowanych zastosowaniom wielkoformatowym w technologii LED UV – Streamline 804. Receptura tych ostatnich została dopasowana do maszyn marki Liyu (oferowanych m.in. przez Atler) z myślą o zadrukowywaniu różnych podłoży sztywnych i giętkich.

„Tegoroczna edycja targów RemaDays Warsaw wyraźnie pokazała jeszcze jeden ważny dla klientów aspekt – dotyczący ograniczania ilości odpadów – podkreśla Krzysztof Ostrowski. – Sun Chemical od lat nieustannie pracuje nad tym, by ograniczać negatywny wpływ na środowisko naturalne swoich produktów i ma w tym zakresie wiele sukcesów, a klientom tego poszukującym ma wiele do zaoferowania, dlatego rozmowy w tym zakresie oceniamy również bardzo pozytywnie”.

Mając powyższe na uwadze, już jakiś czas temu firma wprowadziła do oferty, również promowany podczas RemaDays Warsaw 2023, uniwersalny system dozowania atramentów – Streamline ECOPRO ISU (Ink Supply Unit). Jest on kompatybilny z szerokim spektrum urządzeń 4-, 6- bądź 8-kolorowych, zapewniając zwiększoną wydajność w obszarze materiałów eksploatacyjnych, możliwość nieprzerwanego drukowania przez wiele godzin bez interwencji operatora, zredukowaną powierzchnię niezbędną na magazynowanie atramentów oraz niższą ilość generowanych odpadów.

- Reklama -

W związku z charakterem, jaki mają targi RemaDays Warsaw, dedykowane branżom poligraficznej i reklamowej, dużym zainteresowaniem cieszyła się podczas tego wydarzenia również część oferty Sun Chemical dedykowana zadrukowywaniu tekstyliów. Po przejęciu firmy Sensient Imaging Technologies i jej portfolio produktowego ma ona w tym obszarze różne propozycje – są wśród nich farby reaktywne Xennia Amethyst Evo, dedykowane maszynom wyposażonym w głowice Kyocera i wiele innych.

Targi stały się również okazją do promocji rozwiązań oferowanych przez SunJet – oddział stworzony przez Sun Chemical i DIC z myślą o druku inkjetowym.

„Tu szczególną uwagę zwracaliśmy na stworzoną przez technologię odgazowywania atramentów inkjetowych – Separel. W znacznym stopniu redukuje ona poziom parowania atramentu w czasie procesu jego odgazowywania, zapewniając jednocześnie sprawny proces drukowania i redukując koszty, także te związane z czyszczeniem sprzętu” – mówi Krzysztof Ostrowski.

„W imieniu własnym i naszego partnera, a zarazem targowego gospodarza – firmy Atler, dziękujemy wszystkim naszym gościom za zainteresowanie prezentowanymi wspólnie rozwiązaniami, za wiele ciekawych i inspirujących rozmów, które są dla nas bardzo cenne. Targi to jedna z najlepszych okazji, gdzie możemy je przeprowadzić. Jesteśmy przekonani, że odwiedziny stoisku firmy Alter staną się dla wielu naszych gości inspiracją do pozytywnych zmian” – podsumowuje Krzysztof Ostrowski.

Źródło: Sun Chemical


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych