spot_imgspot_img

Salem Design Studio nowym Członkiem PIAP

- Reklama-

W maju br. do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przystąpiła firma : Salem Design Studio.
Salem Design Studio to kreatywna agencja reklamowo-marketingowa działająca na rynku od 2014 roku. Zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej oraz filmowej. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, aby dostarczane przez nich usługi i produkty były najwyższej jakości oraz spełniały najwyższe oczekiwania klientów.

Salem Design Studio realizuje najbardziej oryginalne pomysły klientów, służy swoim doświadczeniem i doradza w razie jakichkolwiek wątpliwości, pomaga doprowadzić  projekt do realizacji.

W skład grupy Salem wchodzą: Salem Design Studio – Kreatywna Agencja Reklamowa – produkcja filmowa (reklamowa, produktowa, eventowa), fotografia (reklamowa, produktowa, eventowa), projekty graficzne oraz poligrafia. NewAvenue – Gadżety Reklamowe ze znakowaniem – czapki, odzież, upominki, drobiazgi, poligrafia (kalendarze, teczki, notesy,…). Salem Promotion – organizacja eventów oraz Salem Wedding – Reportaże okolicznościowe i gifty, fotorelacje, video reportaże oraz fotoplenery.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Źródło: PIAP


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych