Schur Flexibles Poland z tytułem Gazeli Biznesu

- reklama -

Producent opakowań giętkich, firma Schur Flexibles Poland, została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu. Marka spełniła wszystkie kryteria oceny i została wyróżniona prestiżową nagrodą.

Gazele Biznesu to najważniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w kraju. Celem rankingu jest promowanie przedsiębiorczości i dobrych praktyk prowadzenia biznesu. Schur Flexibles Poland znalazł się już po raz czwarty na liście najlepszych firm.

Ta nagroda potwierdza dobrą reputację oraz wiarygodność naszej firmy. Od wielu lat współpracujemy z największymi markami branży FMCG, dla których produkujemy opakowania – mówi Marek Pawlak, prezes Schur Flexibles Poland. – Dzięki dobrej organizacji pracy i ciągłemu rozwojowi jesteśmy liderem rynku – dodaje.

Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zyski. Schur Flexibles Poland istnieje na polskim rynku od 1991 r. Należy do globalnej grupy kapitałowej Schur Flexibles Group.

Specjalizuje się w produkcji opakowań do branży higienicznej, spożywczej i tytoniowej, z których na co dzień korzystają konsumenci na całym świecie.

Firma dysponuje jednym z najlepiej wyposażonych laboratoriów w branży opakowaniowej, dzięki czemu jest w stanie zaprojektować najbardziej innowacyjne rozwiązania. Rocznie przedsiębiorstwo wytwarza ponad 6 tys. ton opakowań foliowych.

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.