Zbliżające się targi RemaDays 2018, będą dla firmy SCORPIO doskonałą okazją do prezentacji różnorodnych rozwiązań, w tym kilku nowości, po raz pierwszy pokazywanych na targach w Polsce.

Wśród różnorodnych eksponatów zadebiutuje Nyala LED – najnowsza odsłona sztandarowego plotera wielkoformatowego swissQprint, zaprezentowanego po raz pierwszy na targach FESPA 2017. Wprowadzenie technologii LED do utrwalania farb UV nie tylko zapewniło wciąż doskonałą jakość wydruku, ale pozwoliło także obniżyć koszty eksploatacji maszyny, a dzięki niższej temperaturze utrwalania – zwiększyć również gamę potencjalnych zastosowań.

- reklama -- reklama -

Nyala LED UV

UV LED NyalaKolejną premierą targową, prezentowaną na stoisku SCORPIO (hala F, stoisko T23) będzie najnowszy model plotera wielofunkcyjnego z serii CMS firmy Lasercomb, który dzięki specjalnej głowicy z wymiennymi narzędziami umożliwia cięcie nożem, bigowanie, frezowanie czy nawet pisanie na podłożach. Podczas targów RemaDays 2018 pokazywać będziemy przede wszystkim zastosowanie niniejszego rozwiązania do wykonywania małych serii różnorodnych opakowań.

Astrojet M1C

Po raz pierwszy na polskich targach zaprezentowana zostanie także lakierówka Elite Label 10 do etykiet amerykańskiej firmy Kompac współpracującą z rolową drukarką do etykiet Astrojet M1C, działającą na bazie coraz popularniejszej technologii memjet®. Współpraca tych rozwiązań umożliwia kompleksowe wykonanie etykiet i zabezpieczenie ich lakierem UV.

Zaprezentowane zostanie także urządzenie do domingu PM1 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM1 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, które umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.

Na stoisku SCORPIO zobaczyć także będzie można zgrzewarkę T300 firmy Miller Weldmaster, światowego lidera w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych. Ta jedna z najpopularniejszych zgrzewarek amerykańskiego producenta może wykorzystywać zarówno gorący klin, jak i gorące powietrze, umożliwiając wykonanie wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców, banerów itp.

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?