- reklama -

Kolejną prezentację podczas zorganizowanego przez Heidelberg Polska Seminarium Prinect Users Day poprowadziła Wiebke Stoltenberg pod tytułem: Prinect Portal oraz automatyzacja kluczem do wydajności.

Wiebke Stoltenberg z firmy Heidelberg krótko przedstawiła możliwości, jakie niesie ze sobą korzystanie z Portalu Prinect, także od strony klienta. W części warsztatowej zostanie to dokładnie zaprezentowane.

Prelegentka wspomniała również o utrzymaniu odpowiedniego bezpieczeństwa, które musi być w 100% zagwarantowane dla każdego użytkownika. Najważniejsze, by całość drukarni była spięta w jedną sieć. Przepływ informacji musi być zagwarantowany. Zwłaszcza z obsługiwaną całą grupą klientów końcowych. W tym obszarze portal daje największe korzyści.

Wiebke Stoltenberg

Portal to między innymi tworzenie zamówień, przesyłanie plików PDF, sprawdzenie tych plików, możliwość automatycznego przypisywania plików do odpowiednich stron, nanoszenia zmian, podmiany plików itd., możliwością podejrzenia w czasie rzeczywistym przez wszystkich zainteresowanych tej samej pracy. W dodatku wszystkie logowania są widoczne…

 

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.