Seminarium Prinect Users Day po raz pierwszy w Polsce. 29 października w siedzibie firmy Heidelberg Polska odbywa się pierwsza polska edycja Seminarium Prinect Users Day, która zgromadziła czołówkę drukarni wykorzystujących oprogramowanie stworzone przez firmę Heidelberg.

Gości przywitał Krzysztof Pindral, prezes Heidelberg Polska krótko omawiając, jakie zagadnienia zostaną przedstawione podczas całego seminarium. Kolejną osobą, która zabrała głos był Tomasz Jasiński, który przedstawił program seminarium, podzielonego na trzy części.

Pierwszym prelegentem jest Przemysław Kościelniak z drukarni CGS z Poznania, która przez ostatnie kilkanaście miesięcy jest wśród elity drukarń na świecie, wdrażających najnowsze rozwiązania firmy Heidelberg, zanim trafią one do szerokiego grona klientów.

Przemysław Kościelniak skupił się na tematach, które dotyczą obsługi a właściwie wykorzystania ogromnej bazy danych, jakie posiada każda drukarnia. Co ciekawe, zwrócił również uwagę na przysłowiowe „10” minut, które można znaleźć podczas realizacji konkretnych zleceń.

To właśnie właściwe oprogramowanie pozwala na poszukiwanie tego, co jest najbardziej istotne przy pracy drukarni – czasu. Ile godzin można zaoszczędzić? Jak to przekłada się w skali tygodnia, miesiąca i roku?…

Przemysław Kościelniak
- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?