Seria Brother InkBenefit Plus

- reklama -

Użytkownicy drukarek często narzekają na kończący się tusz wtedy, kiedy akurat drukują duże ilości dokumentów.

- reklama -

W przypadku serii kolorowych, atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych InkBenefit Plus za sprawą przezroczystych, wbudowanych pojemników zyskujemy pełną kontrolę nad poziomem tuszu. Możemy go uzupełniać dowolnie – w zależności od aktualnej potrzeby i planowanego zużycia.

Otrzymujemy w ten sposób większą kontrolę nad materiałami eksploatacyjnymi, które są niezbędnym wydatkiem w przypadku każdej drukarki. Decydując się na zakup jednego z nowych modeli Brother MFC-T910DW, DCP-T710W oraz DCP-T510W, już na starcie w zestawie otrzymujemy dwie butelki z czarnym tuszem oraz po jednej butelce z tuszem koloru cyan, magenta oraz żółtym. Dzięki temu można praktycznie od razu przystąpić do drukowania, a tuszu wystarcza na wygenerowanie do 13 000 stron w czerni.

Nowa seria Brother InkBenefit Plus, w skład której wchodzą MFC-T910DW, DCP-T710W, DCP-T510W oraz DCP-T310 jest linią atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych. Oznacza to, że wybierając jeden z tych modeli będziemy mogli nie tylko precyzyjnie drukować w formacie A4.

Każde z urządzeń może również kopiować i skanować w wysokiej rozdzielczości co czyni je praktycznymi i wszechstronnymi produktami, które pomogą realizować codzienne zadania wykonywane najczęściej w domu czy w małym biurze.

Na podstawie informacji firmy Brother

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.