- Reklama -spot_imgspot_img

Sharp Electronics CEE podpisuje umowę z Kontel

- Reklama-

Sharp Electronics CEE ogłosił współpracę z firmą Kontel, doświadczonym dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych i audio-video.

Dzięki podpisaniu umowy Kontel zyskał status autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Visual Solutions Sharp. Na jej podstawie obydwie firmy będą mogły oferować klientom biznesowym zintegrowane i kompleksowe rozwiązania AV (m.in. systemy konferencyjne, wideokonferencyjne, digital signage i inne).

- Reklama -

Firma Sharp Electronics jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych i nowoczesnych monitorów instalacyjnych, wykorzystywanych m.in. jako wyposażenie sal konferencyjnych czy służących do budowy systemów DS.

Ponadto w ofercie posiada zintegrowane, kompleksowe rozwiązania dla biur i urzędów (My Integrated Office) oraz środowisk edukacyjnych (Sharp Optimised University). Oferowane przez Sharp urządzenia i usługi, szyte na miarę indywidualnych potrzeb klientów, oparte są na najnowszych, innowacyjnych technologiach.

Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju, Kontel:

„Konsekwentnie uzupełniamy naszą ofertę dystrybucyjną rozwiązań do wideokonferencji i współpracy zdalnej. Monitory zawsze były ważnym jej elementem. Podpisana umowa na dystrybucję monitorów Sharp pozwoli partnerom wybrać kompletne zestawy audio-wideo z monitorami Sharp na konkurencyjnym, dystrybucyjnym poziomie cen, dopasowane do niemal każdej sali konferencyjnej i spełniających oczekiwania klienta. Oferta Sharp jest już dostępna na naszej platformie B2B dla resellerów pod adresem www.kontel.net. Cieszę się, że będziemy mogli bliżej współpracować z zespołem Sharp i wspólnie budować rynek profesjonalnych monitorów w Polsce”.

Maciej Materna, Product Manager Visual Solutions CE:

„Kontel jest firmą o dużym doświadczeniu w rozwiązaniach do telekomunikacji i wideokonferencji. Dzięki naszej współpracy możemy oferować ich rozwiązania naszym klientom, z kolei oni oferują produkty visual Sharp swoim partnerom. W efekcie otrzymujemy idealne rozwiązania do wideokonferencji, złożone z monitora Sharp, wspartego systemem od Kontela. Współpraca między naszymi firmami rozpoczęła się na początku roku, a finalnie podpisaliśmy umowę w listopadzie bieżącego roku. Dla nas jest to ważne, ponieważ dzięki firmie Kontel mamy możliwość dotarcia do nowych klientów i rozszerzania świadomości marki. Z kolei w naszych projektach directowych możemy dodatkowo oferować rozwiązania, dostarczane przez Kontel”.

Kontel jest importerem i dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych, świadczącym kompleksowe usługi konsultingowe, projektowe oraz serwisowe. Specjalizuje się we wdrażaniu profesjonalnych rozwiązań audio-wideo (takich jak np. wideokonferencje, telekonferencje, nagłośnienie sal konferencyjnych).

Posiada w swojej ofercie urządzenia takich marek, jak Yealink, Clearone, Polycom, Konftel, Plantronics, Alcatel czy kamer IT. Kontel jest dostawcą rozwiązań dla administracji publicznej, edukacji, banków, operatorów telekomunikacyjnych, retailu, służby zdrowia oraz logistyki.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych