Firma Sharp ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii urządzeń do druku kolorowego w formacie A3 z serii Advanced i Essentials, opracowanych z myślą o środowiskach pracy korzystających z najnowszych zdobyczy technologii.

- reklama -

Czternaście urządzeń wielofunkcyjnych drukujących w kolorze z prędkością od 30 do 60 str./min wyposażono w niezwykle łatwy w obsłudze ekran dotykowy, wspólny dla całej serii Sharp MX. Dodatkowymi atutami są udoskonalone zabezpieczenia i lepsza integracja z usługami opartymi na chmurze.

Nowe urządzenia z serii Advanced i Essentials wyposażono w niezawodne funkcje zabezpieczające, m.in. zapobiegające atakom na oprogramowanie systemowe (firmware) i samodzielnie przywracające ustawienia. Rejestrują one próby włamania do systemu i umożliwiają przywrócenie oryginalnego stanu oprogramowania. Nowa funkcja białej listy pomaga chronić pliki systemowe przed nieautoryzowanym dostępem.

Ponadto administratorzy mogą centralnie zarządzać wybranymi ustawieniami urządzenia w oparciu o zasady zdefiniowane w Active Directory Group Policy.

Nowe modele urządzeń drukujących w kolorze łatwo integrują się ze złożonymi środowiskami sieciowymi i umożliwiają szybki dostęp do szerokiej gamy usług w chmurze, w tym Box i Dropbox. Co więcej, dzięki Adobe Embedded Print Engine pliki PDF są drukowane z większą wydajnością i dokładnością. Testy wydajności, przeprowadzone przez Adobe wykazały nawet 80-procentowy wzrost prędkości drukowania w środowiskach mobilnych i w chmurze w porównaniu z dotychczasowymi możliwościami bezpośredniego druku plików PDF.

Nowy portal aplikacji firmy Sharp, który będzie dostępny już wiosną 2019, ułatwi administratorom dodawanie nowych i aktualizowanie istniejących aplikacji bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego.

Szymon Trela, Senior Product Manager CEE, wyjaśnia: „Tworząc nową linię urządzeń wielofunkcyjnych do druku kolorowego, Sharp zadbał o udoskonaloną integrację i lepszy przepływ zadań, aby sprostać wymaganiom środowisk pracy, w których korzysta się z najnowszych technologii. Naszym celem jest dostarczanie urządzeń wielofunkcyjnych wysokiej jakości, które łączą najwyższą produktywność i łatwość obsługi z bezkompromisowym podejściem do kwestii bezpieczeństwa.”

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?