SICO Polska nowym członkiem PIAP

- reklama -

W lutym 2018 grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o kolejną, nową firmę z branży. Członkiem stowarzyszenia branżowego PIAP została firma SICO Polska.

- reklama -

Przystąpiliśmy do PIAP’u z polecenia. Jeden z naszych klientów bardzo dobrze i skutecznie zareklamował organizację. Szukamy, popieramy, wspieramy tego typu działania, w branży poligraficznej jest ich mało dlatego z radością odpowiedzieliśmy na propozycję PIAP – mówi Jacek Szydłowski, dyrektor oddziału, wspólnik SICO POLSKA.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do sitodruku, druku solwentowego, sublimacji i UV oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków.

Na podstawie informacji PIAP

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.