Uczestnicy Forum mogą obejrzeć po raz kolejny maszynę Digital One, stworzoną z myślą o niskonakładowej produkcji etykiet, także z wykorzystaniem personalizacji. To, jak podkreśla producent, ekonomicznie rozwiązanie, dedykowanej krótkim seriom.

- reklama -

Na całym świecie pracuje już spora liczba maszyn Digital One i w wielu przypadkach były one pierwszą inwestycją firm decydujących się na wejście w produkcję etykietową w technologii cyfrowej.

Podczas Forum nie zabrakło też urządzeń oraz przedstawicieli dwóch producentów należących do grupy Mark Andy – Rotoflex i Presstek. Pokazy przewijarek VSI i HSI marki Rotoflex oraz cyfrowej maszyny offsetowej Presstek 34DI, bazującej na technologii ECO-UV cieszą się ogromną popularnością.

Trzeciego dnia najwięcej gości jest z naszego kraju, a wszystkie prezentacje prowadzone są w języku polskim. Dla nas miłym zaskoczeniem jest fakt, że z ramienia Mark Andy ofertą Rotoflex zajmuje się Artur Gondek. Mark Andy zyskało kolejną osobę do zespołu, która zna się na temacie. Z informacji, które otrzymaliśmy, Rotoflex posiada już ponad 100 instalacji w całej Europie. Na pewno na ten temat będziemy pisali już niedługo.