spot_imgspot_img

„Solutions in Motion”: Sun Chemical dla druku cyfrowego podczas targów Fespa 2022

- Reklama-

Po trzyletniej przerwie firma Sun Chemical ponownie zaprezentowała swoją kompleksową ofertę do cyfrowego druku wielkoformatowego na targach Fespa 2022. Pod hasłem „Solutions in Motion”, na pełnym wielobarwnych akcentów stoisku promowała przede wszystkim atramenty do druku wielko- i superwielkoformatowego z serii Streamline, farby dedykowane materiałom tekstylnym i zastosowaniom przemysłowym oraz rozwiązania marki SunJet.

Jak podkreśla Krzysztof Ostrowski – reprezentujący na Fespie polski oddział Sun Chemical – zainteresowanie ofertą firmy skierowaną do ww. segmentów, jak też na rynek aplikacji przemysłowych, było bardzo duże. Jednym z tematów przewodnich obecności Sun Chemical na targach był opracowany przez firmę projekt „5R”, uwzględniający zgodność jej działań z zasadami polityki zrównoważonego rozwoju.

„Powrót na targi Fespa uważamy za bardzo udany – mówi Krzysztof Ostrowski. – Stoisko Sun Chemical odwiedzili liczni goście, przede wszystkim nasi klienci i partnerzy biznesowi z całego świata. Cieszy wysoka frekwencja osób z Polski, z jednej strony zapewne z uwagi na bliskość geograficzną wystawy odbywającej się w Berlinie, z drugiej – ze względu na powrót branży targowej do pełni życia. Entuzjazm wynikający z możliwości spotkania się w „tradycyjnej” przestrzeni wystawienniczej, a nie online, był widoczny na każdym kroku.

Ta atmosfera sprzyjała spotkaniom i rozmowom targowym, które dotyczyły naszych rozwiązań do druku wielkoformatowego, zarówno obecnych, jak i tych tworzonych z myślą o przyszłości. Zgodnie bowiem z hasłem przewodnim obecności Sun Chemical na targach – „Solutions in Motion” – nasze rozwiązania wciąż ewoluują, są udoskonalane, modyfikowane i dostosowywane do potrzeb klientów i konsumentów, ale też uwarunkowań prawnych, m.in. w kwestiach środowiskowych.

Na Fespie mieliśmy okazję do zaanonsowania kilku premier w naszej ofercie, ale też do przypomnienia ważnych wydarzeń z życia firmy z ostatnich miesięcy, strategicznych z punktu widzenia segmentu digital. Fespa była np. pierwszą globalną wystawą, podczas której zaprezentowaliśmy rozbudowaną ofertę z obszaru tekstyliów, wzbogaconą o rozwiązania przejętej przez nas niedawno firmy Sensient Technologies”…

więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

Źródło: Sun Chemical

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych