Speedmaster w Preston Packaging

Podpisanie umowy na zakup nowego Speedmastera XL przez Preston Packaging. Na zdjęciu od lewej: Łukasz Żarnecki, Dyrektor Sprzedaży Heidelberg Polska, Krzysztof Pindral, Prezes Zarządu, Filip Karoński Prezes Zarządu Preston Sp. z o.o., Jacek Karoński Współwłaściciel Preston Sp. z o.o, Stanisław Karoński Wiceprezes Zarządu Preston Sp. z o.o., Wojciech Knopp R&D Head Preston Sp. z o.o. Adam Śnieżko, Regionalny Szef Sprzedaży, Heidelberg Polska.

Preston Packaging z podpoznańskiej Dąbrowy specjalizuje się w obsłudze branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz producentów suplementów diety w zakresie opakowań jednostkowych z tektury litej, ulotkach informacyjnych oraz instrukcjach produktowych.

Drukarnia stale poszerza portfolio swoich produktów oferowanych klientom, a częścią jej strategii jest poszukiwanie nowych nisz i rynków. Niebagatelną kwestią jest również stałe podnoszenie niezawodności produkcji, automatyzacji procesów oraz standardów jakości przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju firmy.

W ostatnich dniach października br. podpisany został kontrakt na dostawę siedmiokolorowej maszyny offsetowej Heidelberg Speedmaster XL 106-7+LYYL wyposażonej w system lakierowania oraz podwójny system suszenia pośredniego, przystosowanej do pracy w trybie UV jak i konwencjonalnym.

Właściciele drukarni są przekonani, że nowa, bardzo dobrze wyposażona maszyna Speedmaster idealnie spełni ich oczekiwania. Bracia Filip, Jacek i Stanisław Karońscy założyli firmę dokładnie 20 lat temu w 1999 roku. Początkowo Preston zajmował się organizacją eventów oraz poligrafią reklamową.

„Początki były skromne. Pierwszą zakupioną przez nas maszyną była złamywarka Stahl, a później jednokolorowa maszyna offsetowa w formacie B3. Dużym krokiem była budowa nowej siedziby firmy w 2013 roku i inwestycje w maszyny Speedmaster CD 74-5+L-F oraz Speedmaster SM 74-2-P-H” – mówi Stanisław Karoński, wiceprezes zarządu drukarni Preston.

Na zdjęciu ekipa Preston Packaging (od prawej): Filip Karoński Prezes Zarządu Preston Sp. z o.o., Jacek Karoński Współwłaściciel Preston Sp. z o.o., Stanisław Karoński Wiceprezes Zarządu Preston Sp. z o.o., Wojciech Knopp R&D Head Preston Sp. o.o.

Dzięki dyscyplinie, konsekwencji w działaniu, budowaniu pozycji i zaufania klientów dziś drukarnia Preston dysponuje nowoczesnym zakładem, wykwalifikowaną załogą oraz stałą grupą odbiorców krajowych i zagranicznych.

„Cieszymy się, że stanie u nas kolejna maszyna Heidelberg. Mamy zaufanie do tej marki. Liczymy, że nowa, dużo bardziej zaawansowana technologicznie maszyna, da nam kolejny impuls do rozwoju. Chcemy być szybsi, oferować jeszcze lepszą jakość i poszerzyć ofertę firmy o nowe produkty. Inwestycja w nową maszynę wpisuje się również idealnie w naszą strategię zrównoważonego rozwoju” – podkreśla Stanisław Karoński.

Więcej na łamach czasopisma ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.