spot_imgspot_imgspot_img

Spotkanie liderów branży Art of Color połączone z Galą Złotego Gryfa w 2023 roku

- Reklama-

Jak poinformowała nas Polska Izba Druku, rozpoczęły się już przygotowania do kolejnej edycji Gali Złotego Gryfa i Konferencji… Wydarzenie planowane jest na jesień 2023 roku, 23-24 listopada i ma stanowić kontynuację koncepcji realizowanej w roku 2022. Planowane są następujące korekty zakresu projektu, ewentualne wydłużenie czasu trwania do 2 dni. Zamiast kolejnej edycji Raportu, która ukaże się w roku 2024, przeprowadzona zostanie analiza prognoz zawartych w IX wydaniu oraz ocena sytuacji bieżącej. Formuła wykładów zostanie min. w 33% zastąpiona panelami oraz włączona zostanie formuła warsztatów tematycznych.

Wiele uwagi organizatorzy chcą poświęcić kompetencjom samorządu gospodarczego budowaniu gremiów eksperckich, arbitrażu branżowego, kompetencji edukacyjnej, certyfikacji podmiotów i osób, dialogowi z otoczeniem biznesowym, identyfikacji potrzeb klienckich, budowaniu wartości dodanej doradztwa merytorycznego dla naszego otoczenia biznesowego, promocji branży oraz tworzeniu i realizacji inicjatyw badawczo-rozwojowych.

Sam konkurs Złotego Gryfa zostanie przemianowany na Złoty Gryf Grand Prix. Rozszerzona zostanie ilość kategorii, włączone zostaną nagrody i wyróżnienia dla uczącej się młodzieży oraz innowatorów i wynalazców.

Program artystyczny wieczoru galowego zawierał będzie elementy rozrywki również dla osób towarzyszących. W trakcie przeprowadzona będzie aukcja, z której dochód będzie dedykowany priorytetowym celom naszej społeczności.

Grupa docelowa to liderzy branży, właściciele, członkowie zarządów przedsiębiorstw oraz ich dyrektoriat. Wysoka jakość merytoryczno-rozrywkowa ma pomóc skutecznie zaprosić do udziału w projekcie przedstawicieli klientów. Zakres współdziałania potencjalnych partnerów podobny, jak w przypadku “Dnia Drukarza”.

Czas na start!

Więcej informacji na stronach Izby.


Warto zaglądać do KALENDARZ WYDARZEŃ

Źródło: Polska Izba Druku


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00