spot_imgspot_img

Stephens & George zainwestuje 4 miliony funtów

Stephens & George wrócił z pandemii silniejszy niż kiedykolwiek, inwestując 4 miliony funtów w technologię i innowacyjne rozwiązania firmy Heidelberg. Nowe zamówienie obejmuje zautomatyzowany Stahlfolder TH 82-P i nowy P-Stacker. Jest to ich szósty automatyczny Stahlfolder TH 82-P. Inwestycja obejmuje również nową maszynę drukującą Speedmaster XL 106-8P z CutStar 4, który zastępuje istniejący Speedmaster XL 106-8P z CutStar Generacji 3. Jak poinformowano w marcu 2021 r., nowa generacja CutStar zaoferuje dalsze korzyści.

Nowa maszyna ma zostać zainstalowana pod koniec grudnia 2022 r., po czym najstarsza maszyna w Stephens & George będzie miała nieco ponad dwa lata. Od 2018 roku Stephens & George zainwestował w pięć maszyn, z których wszystkie wykorzystują pełną technologię “push to stop” – w tym trzy z CutStar.

P-Stacker zapewnia stabilność produkcji na wysokim poziomie | Podczas konsultacji z firmą HEIDELBERG drukarnia zaobserwowała, że podczas 12-godzinnej zmiany wydajność ich introligatorni ma tendencję spadkową. Dlatego zainwestowano w robotykę, aby ujednolicić swoje procesy i utrzymać ten sam poziom produktywności podczas zmiany. Automatyzacja jest dziś kamieniem węgielnym introligatorni. Od czasu pandemii Stephens & George intensywnie inwestuje w robotykę i automatyzację, a teraz jest przekonany o wykorzystaniu robotyki w swoich introligatorniach.

“Posiadamy teraz cztery P Stackers i sześć automatycznych Stahlfolder TH 82-P”, mówi Andrew Jones, prezes i dyrektor zarządzający firmy z siedzibą w Merthyr Tydfil, “i jesteśmy jedną z pierwszych drukarni w Europie, która ma ich sześć! Jesteśmy przekonani, że automatyzacja w ogóle, a w szczególności zakupione urządzenia, jest przyszłością dla przemysłowej produkcji druku i wykańczania. “… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych