spot_imgspot_imgspot_img

„Strategic growth. Sustainable success” – Agfa zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania inkjetowe na targach Fespa 2023 w Monachium

- Reklama-

Agfa podkreśla, że znajdujące w nim zastosowanie nowe atramenty Avinci 110 uzyskały certyfikat OEKO-TEX ECO Passport potwierdzający, że są one wolne od jakichkolwiek niebezpiecznych składników i można je stosować w proekologicznej produkcji tekstylnej.

Oberon RTR3300: z myślą o bardzo cienkich podłożach drukowych | Czwartym urządzeniem prezentowanym przez firmę Agfa na targach Fespa będzie Oberon RTR3300: wytrzymała, wielkoformatowa maszyna typu roll-to-roll, bazująca na technice inkjet UV. Producent wskazuje, że łączy ona w sobie wyjątkową jakość druku z wysoką wydajnością, przy minimalnym zużyciu atramentu i dużej przyjazności w obsłudze. Stworzona została, by radzić sobie nawet z najbardziej wrażliwymi na temperaturę materiałami czy też właściwą aplikacją bieli na podłożach półprzezroczystych, np. z myślą o dekoracjach okiennych. Oferuje opcję druku dual-roll, zwiększającą wydajność produkcji przy zastosowaniu dwóch mniejszych zwojów z podłożem.

Sprawniejsza produkcja, wyższa wydajność i stabilność | Wśród demonstrowanych rozwiązań nie zabraknie sztandarowego oprogramowania firmy Agfa dedykowanego produkcji wielkoformatowej – systemu workflow Asanti. Jego zadaniem jest integracja całego procesu produkcji poligraficznej, przy maksymalnym ograniczeniu interwencji manualnych i eliminacji błędów. Bazujący na przeglądarce internetowej moduł Production Dashboard umożliwia monitoring czasu produkcji i zużycia mediów oraz atramentów. Pozwala też na integrację Asanti z systemami MIS/ERP w celu zoptymalizowania zapytań i kalkulacji.

Najnowsza wersja workflow (6.0) wykorzystuje ostatnią wersję silnika rastrującego Adobe PDF Print Engine (APPE) i uwzględnia szereg funkcji automatyzujących produkcję m.in. job ganging i narzędzia stworzone z myślą o aplikacjach opakowaniowych. Nowością jest tu SureTone – funkcja mająca zagwarantować identyczną powtarzalność tych samych prac, nawet w przypadku ich produkcji po dłuższym, kilkumiesięcznym upływie czasu. Moduł ten został stworzony m.in. o firmach zajmujących się produkcją laminatów podłogowych.

Promowane na targach rozwiązania przemysłowe Agfa | Na stoisku targowym będą też obecni specjaliści Agfa z obszaru jej rozwiązań przemysłowych. Do rozmów z nimi firma zaprasza wszystkich zainteresowanych zintegrowaniem druku inkjetowego w ramach środowiska produkcji przemysłowej w celu zwiększenia wydajności i wszechstronności prowadzonych działań.

Wśród promowanych przez firmę rozwiązań przemysłowych znajdą się wysokowydajne atramenty UV i wodne dedykowane różnym maszynom inkjetowym, jak też specjalistyczne rozwiązania sprzętowe, skierowane na konkretne rynki. Wśród nich można wymienić m.in. InterioJet – wodną maszynę do zadrukowywania papierów dekoracyjnych aplikowanych na laminaty podłogowe czy Alussa – rozwiązanie dedykowane dekorowaniu podłoży skórzanych. Na stoisku będą dostępne próbki wydruków zrealizowanych przez klientów firmy z zastosowaniem jej różnych rozwiązań przemysłowych.

Źródło: Agfa


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00